Sayfa 544/899 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Hep yazıyorum yine yazacam o amerikadaki yokmu o şirket.çok deperli.ytd
    Bunu her yazışında sövüyorum o madene . Yetti artık buraya kadar . Bundan sonraki günahın yarısı da senin . Bana ne
    Hay ben o madenin .....

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Yıllardan geçen yıl, aylardan bu ay, günlerden bu gün. Siz ne ayaksiniz arkadaş.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

3. İki yabancı kurumun bir yıllık satışının geri kalanı nerede sizce......

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    İki yabancı kurumun bir yıllık satışının geri kalanı nerede sizce......
    Ekrana sığdığı kadarı ile göründüğü gibi 3 milyon birinde, 5 milyon berikinde, o şekil dağılmış durumda. Önceden yabancı alıyorsa al, satıyorsa kaç mottosu hakimdi, son donemdd bunun değiştiğini görmeye başladık ama bilemiyoruz tabi. Ya eski düzen devam edecek, yada yeni nesil düzen gelecek, sonuçta bir düzen hep olacak.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5. yeni kanuna göre adil fiyat uygulamasına gecildi ...artık ayrılma hakkında pd/dd oranı spk açısından belirleyici kriter...piyasada dolasan ayrılma hakkı fiyatları revize edilecektir...buna göre sişe cam cari fiyatlara göre en ucuzu...bunu bir haftalık calışmamın neticesinde söylüyorum...

6. Sodanin varliklarini bir güncellesinler pd dd degerine tekrar bakariz. Misal 100 liralik varlik 10 lira deger ile bilancoda ozellikle tasinmaz varliklarda bu böyle..
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    yeni kanuna göre adil fiyat uygulamasına gecildi ...artık ayrılma hakkında pd/dd oranı spk açısından belirleyici kriter...piyasada dolasan ayrılma hakkı fiyatları revize edilecektir...buna göre sişe cam cari fiyatlara göre en ucuzu...bunu bir haftalık calışmamın neticesinde söylüyorum...
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

7. yabancı tabi iyi ama yerli daha fazla kar yapıyor. burdan topluyor yabancı sattikca. yakında yabancı gelince onların kucağına bırakacaklar. bunu kozaa da çok net yaşadım. yerli 5.80 maliyetle topladı yabancı tonla satarken hatta yabancının mali 25 milyon lota düşmüştü yüzde 20 gibi. şimdi ne oldu yerli birakti yabancının kucağına. bu takaslara fazla güvenilir değil ne ayak oyunu döndüğü belirsiz
    Tekkeyi Bekleyen Çorbayı İçer

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bunu her yazışında sövüyorum o madene . Yetti artık buraya kadar . Bundan sonraki günahın yarısı da senin . Bana ne
    Hay ben o madenin .....
    Hay ben o madenin derken ?

Sayfa 544/899 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •