Sayfa 554/899 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Herşey soda nın lehine soda külü fiyatları 3.33 dolar artmış bugün uzunca bir
    Zamandır yataydaydı yükselişe geçmiş gibi duruyor.ah şu birleşme olmayaydı.
    Arkadaşım bu konu bin defa işlendi geçmişte, geçmiş sayfalardan bir okuyuver sana zahmet sil baştan tekrara düşmeyelim.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Arada kurucu filan kalmadı ahmedov aracı kurumların hepsi kaçtı gitti.
    Veya birbaşka ifade ile aracı falan kalmadı, direkt bizzati kendisi şey ediyor diyebiliriz.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

3. diğer kagıtlar satış yiyebilir ,kar satışı...
    ama sişe,soda, trakya cam, anacam, thyo satış zor yer çünkü kar yok...

4. 9 lari hayal ederken, 6.32 ayrılma fiyatina şükür edecek duruma geldik. Hisseler bukadar aşağıya gelince Şimdide iş Bankası şerh koyup ben birleşmeyi onaylamiyorum der..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by teo6741 Yazıyı Oku
    9 lari hayal ederken, 6.32 ayrılma fiyatina şükür edecek duruma geldik. Hisseler bukadar aşağıya gelince Şimdide iş Bankası şerh koyup ben birleşmeyi onaylamiyorum der..
    Umarim öyle olur . Bu birleşme olayı olmasa şimdi daha iyi yerlerdeydik NŞA da

6. İş kulelere gidecez gibi duruyor.bugün ciddi prim potansiyeli sunacağı görüşündeyim şimdiden çağrı fiyatının %6 civarı altında özellikle açılılta bu oran %20 lere varabilir çok iyi bir kar.ytd.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    İş kulelere gidecez gibi duruyor.bugün ciddi prim potansiyeli sunacağı görüşündeyim şimdiden çağrı fiyatının %6 civarı altında özellikle açılılta bu oran %20 lere varabilir çok iyi bir kar.ytd.
    sn cancan danimarkadan bildirdi.

abi bence sen bugün -3% ten başlamak üzere % kaç düşeceğimizi bahse aç. ne primi allah aşkına? resmi rakam 33 şehidimiz var!
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

8.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    sn cancan danimarkadan bildirdi.

abi bence sen bugün -3% ten başlamak üzere % kaç düşeceğimizi bahse aç. ne primi allah aşkına? resmi rakam 33 şehidimiz var!
    Hocam yanlış anlamışsın prim derken 6.37 çağrı varya bugünde eksi açılış ile çağrı fiyatından bi hayli aşağıda olacak burdan alıp çağrıda veren için iyi prim demiştim.yoksa bu ortamda artı yapması tabi olmaz.

Sayfa 554/899 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •