Sayfa 558/899 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    idlib olayı öncesi şişe ile birlikte hareket ederken... ör... şişe 5 20 soda 6 30 ...... şişe 5 10 soda 6 20...... olay sonrası soda çok aşağıda kaldı........ acaba değerlemede daha az görülüp fiyat mı ayarlanılıyor yada hızlı çıkış mı yapacak ... şişe 5 00 tl soda 6 10 ve üzeri olmalıydı ... diye düşünüyorum... bu ne baskı anlamadım...
    Bunların taktiği bunhocam yayı olabildiğince geriyorlar hangini daha çok gererlerse o daha uzağa gider.örneğin haber gelmeden öncek şişe grafiğine bakın haber gelene kadar düşmüş.

2. Genel Kurulula katilmak sanırım farz oldu..Ocaktada hissem vardı ne var ne yoksa şerhimi koyarim ne olcaksa olsun yönetimde uğraşıp dursun zaten çoğu kişife bu birleşmeye şuanki şartlarda kabul edeceğini dusunmuyorum

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Borsanın en adi kağıdı,
    Acaba nedir nedir?
    Hemen onun adı gelir,
    SODA SODA SODA.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. iş yatırım 5 87 ortalama ile 380 bn satmış .................... bu fiyatlara pahalı demek .... endeks % de 2.5 artı .... soda eksiye geçmeye ramak kaldı ... vay be

5. iş yatırım.....trakya camda 1.315 mlyn 3.45 maliyetle satıcı..

şişe camda ........ 211 bn ........4.97 maliyetle satıcı

soda...............................401 bn........5 87 malyetle satıcı konumda ...

6. Ya şişe cam birleşmesinden vazgeçerlerse konjoktur uygun olmadığı için

7.  Alıntı Originally Posted by KARTACA Yazıyı Oku
    Ya şişe cam birleşmesinden vazgeçerlerse konjoktur uygun olmadığı için
    bunu ben dile getirdim... forumda birisi ... olmaz öyle şey iş grubu borsada ky dostu şirket dedi .... bende sustum

8.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Borsanın en adi kağıdı,
    Acaba nedir nedir?
    Hemen onun adı gelir,
    SODA SODA SODA.
    adi kağıt yok ,zamanı yaklaşmakta olan kağıt vardır ,
    bu endekste bu usd/tl paritesinde ..
    ve ŞİŞE nin açıkladığı kar kimin karı acaba ?
    nttur nthol birleşmesinde nttur daydım %80 kazandım bu sefer soda dayım ...en iyi olana en kötü davranırlar taki sonuç açıklanana kadar...

Sayfa 558/899 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •