Sayfa 564/899 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Geçen sene net 29.25 kuruştu 34 brüttü.
    teşekkür ederim düzelteyim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    ustam sihirli sözcüğü kaçırmışsın.

şirket hiçbir zaman yüzde 50 sini dağıtırız dememiş..

bakalım ne demiş :

net dönem kârının asgari %50’sini nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kâr payı olarak dağıtmayı
    benimsemektedir. Ekonomik koşullar, yatırım planları ve nakit pozisyonu gibi hususlar dikkate alınarak,
    Ortaklar Olağan Genel Kurulu hedeflenen orandan farklı bir dağıtım yapılmasına karar verebilir.

9,99 dan başlayan kazaklar... misali..........

9.99 tl yi büyük yazarlar giyim firmaları........

başlayanı küçük 1 puntoda yazarlar hani.............
    Yok biliyorum dostum sihirli sözcüğü. Yaptığı yasal mı değil mi kısmını birçok kez konuştum tekrar etmek istemiyorum.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Yabancı kahin değilse, belli ki yabancıya bir yıl evvel şöyle soylenmis.
    Hazır fiyat yüksek iken ufaktan ufaktan satın kardeşim. Fiyat sata sata %40 deger kaybedecek, sonra hepsini şişe altında toplayacaz diyip tavana yakın yerlerden ikinci bir koyma hareketi ile diplere çekecez, her firsatta al aşağı edecez, düşerken halay başı çıkarken tınnn diyecez.
    Baskının tillahını yapacaz. Temettü, bedelsiz yerine millete kürek sapı vercez, daha da satmazlarsa pwc değerleme şirketinden bereket tanrısını gönderecez.
    Meşhur ifade ile milletin aq.
    Kardeşim burası türkiye piyasası, stockholm sendromu diyenin ta amk. İstanbul sendromu, ankara sendromu desinler.
    Bistte yıllardır yapıyoruz hiç gitmiyorlar hep geliyorlar hep geliyorlar demiyorlarsa hiçbirşey bilmiyorum.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

4. Birleşmenin temettüden sonra gerçekleşecek olması , hoş olmuş diye düşünüyorum

5. SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Yabancı kahin değilse, belli ki yabancıya bir yıl evvel şöyle soylenmis.
    Hazır fiyat yüksek iken ufaktan ufaktan satın kardeşim. Fiyat sata sata %40 deger kaybedecek, sonra hepsini şişe altında toplayacaz diyip tavana yakın yerlerden ikinci bir koyma hareketi ile diplere çekecez, her firsatta al aşağı edecez, düşerken halay başı çıkarken tınnn diyecez.
    Baskının tillahını yapacaz. Temettü, bedelsiz yerine millete kürek sapı vercez, daha da satmazlarsa pwc değerleme şirketinden bereket tanrısını gönderecez.
    Meşhur ifade ile milletin aq.
    Kardeşim burası türkiye piyasası, stockholm sendromu diyenin ta amk. İstanbul sendromu, ankara sendromu desinler.
    Bistte yıllardır yapıyoruz hiç gitmiyorlar hep geliyorlar hep geliyorlar demiyorlarsa hiçbirşey bilmiyorum.

Kime ait senaryo yada hikaye bu sn Barba.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Kime ait senaryo yada hikaye bu sn Barba.

Hikaye bana ait de ben orhan pamuga yazdirdim
    Bu tepki kardeşim tepki, eleştirel yaklaşım, ironi. Birini seç, beğenmediysen geç.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Hikaye bana ait de ben orhan pamuga yazdirdim
    Bu tepki kardeşim tepki, eleştirel yaklaşım, ironi. Birini seç, beğenmediysen geç.

Yo beğendiğim kısımları var,öyle kolay geçilcek bir yazı değil,itinalı yazılmış,
    Eğerki adil ve doğru bir değerleme gelirse bu hikaye çöp olur,
    Eğerki adil olmayan bir değerleme gelmez ise,bu hikaye sizin yönetmenliğinizde film olarak çekilir çokda güzel izlenir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Yo beğendiğim kısımları var,öyle kolay geçilcek bir yazı değil,itinalı yazılmış,
    Eğerki adil ve doğru bir değerleme gelirse bu hikaye çöp olur,
    Eğerki adil olmayan bir değerleme gelmez ise,bu hikaye sizin yönetmenliğinizde film olarak çekilir çokda güzel izlenir.

Evet elde bir tek değerleme kaldı. Ya tabuta son çivi yada son saniye golü.

Sayfa 564/899 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •