Sayfa 589/899 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by akmahir Yazıyı Oku
    Kanun resmi gazetede yayınladı 25 şubat bu kanunun nasıl uygulanacağı anlatıyor ama ben adil fiyatı göremedim

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünkü duyurularda düzenlemeleri yayınlamışlar,

Resmi gazetede yayınlandı dünde detaylı şeklide düzenleme yayınlanmış,

Yada benmi yanılıyorum dünkü düzenleme neyin nesi ozaman,spk dan beklediğimiz meclisden geçen düzenlemeler bunlar zannedersem,

Kurul kaydından çıkmaya adil fiyata kadar farklı açıklamalar ve düzenlemeler var linkde.

https://www.spk.gov.tr/Duyuru/Index/du004%5B/url%5D

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ben de açamadım. Bir abdestli arkadaş yok mu ne dediğini yazsa .

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ben de açamadım. Bir abdestli arkadaş yok mu ne dediğini yazsa .
    12-03-2020 itibariyle yeni spk mevzuatı duyurusu,
    İçeriği kapsamlı,spk dan beklediğimiz yeni mevzuat muhtemelen bu,eğer buysa hayırlı olsun,şişe artık yeni spk mevzuatını bekliyoruz demez,oda çıktı deriz.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimse yokmuuu.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bizim döviz kurundan kazandığımız para ne olacak yönetim bana bunun cevabını versin . Şişe yönetimi cevap vermiyorsa Güneysu cevap versin . Ne olacak bizim paralar?

6. Peki adil fiyat farkını kim hangi kaynakla ödeyecek? Yani yorumlarinizdan anladigim kadariyla şu sürecin nasıl tamamlanacağına dair ne yatırımcı ilişkileri net bilgi verebiliyor ne de biz yatırımcılar sağlıklı yorumlayabiliyoruz. Resmen kaderimize terk edildik. Bir de birleşme iptal bu kosullarda olmaz derlerse o zaman kıyamet kopar keza şu birleşme bahanesiyle hisse baskilandiginda satış fırsatı yakalayamayip mali elimizde patlattılar

7. Değerli Borsa Zedeli Dostlar
    Aşağıdaki metni Cimere girip Hazine ve Maliye Bakanlığını seçerek üstteki sekmeden dilek ve öneri olarak göndermeniz kamu oyu oluşturulması açısından birliktelik olacağı ve dikkate alınacağı kanaatindeyim.Saygılarımla.

Ülke ekonomisinin barometresi Borsa İstanbul’da bulunan hisse senetleri CORONA virüsü nedeniyle yapılan panik satışlarla aşırı derecede değer kaybederek ,şirket sermayelerinin ve yatırımcıların tasarruflarının erimesine sebebiyet vermektedir.
    Bistte hisse senetlerinde % 10 çıkış ve inişte uygulanan devre kesme marjının, panik işlemler geçene ve piyasalar durulana kadar inişlerde en az % 5 in altına çekilmesi yatırımcının korunmasında ciddi yararlar sağlayacaktır.
    Gereğini arz ve talep ederim.

Sayfa 589/899 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •