Sayfa 591/899 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Peki adil fiyat farkını kim hangi kaynakla ödeyecek? Yani yorumlarinizdan anladigim kadariyla şu sürecin nasıl tamamlanacağına dair ne yatırımcı ilişkileri net bilgi verebiliyor ne de biz yatırımcılar sağlıklı yorumlayabiliyoruz. Resmen kaderimize terk edildik. Bir de birleşme iptal bu kosullarda olmaz derlerse o zaman kıyamet kopar keza şu birleşme bahanesiyle hisse baskilandiginda satış fırsatı yakalayamayip mali elimizde patlattılar
    yeni tebliğde ;İş bankası ayrılma hakkını ödemesini yapabilir hakim ortak olarak

ama önceki tebliğ de şişecam kendisi almaya gerekirdi kasasında 8 milyar tl var şuan

Ayrılma Hakkına Konu Payların Diğer Pay Sahiplerine veya Yatırımcılara Önerilmesi

Payları borsada işlem gören ortaklıklarda ayrılma hakkına konu payların ortaklık tarafından satın alınmasından önce diğer pay sahiplerine veya yatırımcılara önerilmesi mümkün kılınmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Pwc de bitmiyor ama Pwc bir sınır taşı belirliyor hem birleşme oranlarında hem de adil fiyatta .
    Birleşmede,değişm oranlarıda spk da belirleyici sn dimitri,
    Şu ortam neden birleşme istemiyorsun tamda ortamı,
    Gelicek adil bir değerlemede kim neden birleşme istemsin sende iste

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Birleşme haberi geldiğinde benim elimde 100 lot soda vardı. Geçen bu sürede al sat yaptım.Elimde hala 100 lot var.Bu birleşmede geri alıma katılabilirmiyim.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Birleşmede,değişm oranlarıda spk da belirleyici sn dimitri,
    Şu ortam neden birleşme istemiyorsun tamda ortamı,
    Gelicek adil bir değerlemede kim neden birleşme istemsin sende iste

Spk revize ettirebilir çimentolarda olduğu gibi .
    Neden istemediğimi geçmişte bol bol yazıp sövdüm zaten Birleşme istesem kendi sepetimi kendim yaparım . Belli oranlarda hepsinden bir sepet oluştururdum.
    Birleşmenin gerekçelerini gerçekçi bulmuyorum. İstemiyorum.

5. SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Spk revize ettirebilir çimentolarda olduğu gibi .
    Neden istemediğimi geçmişte bol bol yazıp sövdüm zaten Birleşme istesem kendi sepetimi kendim yaparım . Belli oranlarda hepsinden bir sepet oluştururdum.
    Birleşmenin gerekçelerini gerçekçi bulmuyorum. İstemiyorum.
    Geçmiş zayılarını biliyor ve sebeplerinde biliyorum zaten ama şuanki durum varya tam birleşemlik ,inşallah birleşiriz
    Spk çimentolarda revize etti,orda değişim oranlarını revizi etti,ayrılma hakkına hiç bakmadılar orda hiç düşülmedi üzerine,
    Şu değerleme raporları adam akıllı gelsinde değişim oranlarımıza bakalım, bir soda kaç şişe olucak,bir trakyacam kaç şişe olucak,
    Şişenin değeri ne çıkacak bakalım,

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Geçmiş zayılarını biliyor ve sebeplerinde biliyorum zaten ama şuanki durum varya tam birleşemlik ,inşallah birleşiriz
    Spk çimentolarda revize etti,orda değişim oranlarını revizi etti,ayrılma hakkına hiç bakmadılar orda hiç düşülmedi üzerine,
    Şu değerleme raporları adam akıllı gelsinde değişim oranlarımıza bakalım, bir soda kaç şişe olucak,bir trakyacam kaç şişe olucak,
    Şişenin değeri ne çıkacak bakalım,

Tabiki koca şirket benim keyfime göre hareket edecek değil ama keyfime kalsa hiçbir oran falan istemem Soda , 3-4 yıl sonra şişenin hepsini tek başına cebinden çıkaracaktı. Bu benim kişisel fikrim aksini düşünebilirsiniz tartışmak istemiyorum.

Şurası varki herkes panik olmuş, son durumda çoğunluğu memnun edeceğini düşünüyorum. Sakın olup beklemek lazım. Tahtanın gerçeklikle bağı koptu . Ayrılma fiyatını begenmezken hisseleri baskılayıp ayrılma fiyatını mumla aratır oldu pislikler . Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar. Yok kardeşim ölümü de istemem sıtmayı da satmayı da .
    Spk arkamızda duracak , karlı çıkacağız. Düşmanımın düşmanı dostumdur .

7.  Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    Birleşme haberi geldiğinde benim elimde 100 lot soda vardı. Geçen bu sürede al sat yaptım.Elimde hala 100 lot var.Bu birleşmede geri alıma katılabilirmiyim.
    Aynı durumdan bende muzdaribim spkya yazdım henüz cevap gelmedi ama olumsuz olacağını düşünüyorum.fakat çağrı fiyatı belli olunca fiyatta mardin gibi oralara gider zaten.sıkıntı yok yoksa bu kadar lotu karşılayamazlar.bizim 3 5 bin lotumuza bakmayın milyon lotlar var.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmini +750, ortalama tahmin ise +514 oldu.
    Foreks'in 32 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +3.050 puan olurken, en düşük beklenti -4.200 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 32 analistin 25'i pozitif, 7'si negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 7.716,88 puan düşüşle 87.888,34
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : +750
    Ortalama : +514
    Maksimum : +3.050
    Minimum : -4.200
    Katılımcı: 32[(+25)(-)7]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(17/03/2020 - 09:18:09)

Sayfa 591/899 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •