Sayfa 598/899 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    İlk seçimde, seçim toplantısı yapmaya gelen CHP adayını itin bir yerine sokmazsam ben de dimitris değilim. Biz şirkette azınlığız ama demokrasi tanımı neydi? Bir güzel hatırlatacağım.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Onlar kendilerine müslüman, kendilerine adaletli , kendilerine demokrat , kendilerine halkçı, kendilerine Atatürkçü. Bana hiçbir değerden bahsetmesinler.
    kardeşim kaybettiğiniz paranın ki koronadan. yönetimle ne alakası var...borsa burası kazanınca şirket yönetimi mi veriyor ki kaybedince şirket yönetimi senden calmış olsun..hele dimitris sen burda ne arıyorsun..kombassana git ihlasa git bime git beraya ittifaka ..git onlar versin yalnız bedelliyle cebinden almasınlar dikkat et...ataturkçulere de laf atma istersen...ataturk ülkenin kurucu kurtarıcı lideri e mi...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    kardeşim kaybettiğiniz paranın ki koronadan. yönetimle ne alakası var...borsa burası kazanınca şirket yönetimi mi veriyor ki kaybedince şirket yönetimi senden calmış olsun..hele dimitris sen burda ne arıyorsun..kombassana git ihlasa git bime git beraya ittifaka ..git onlar versin yalnız bedelliyle cebinden almasınlar dikkat et...ataturkçulere de laf atma istersen...ataturk ülkenin kurucu kurtarıcı lideri e mi...
    Diğer hisseler üçe katlayıp bu dibe batarken sayarken corona mı vardı?

Nerde ne alıp ne satacağımı sana mı soracağım dingil .

Atatürk, iş bankasının yahut bir partinin babasının malı mı?

AKP ye laf deme günaha girersin , CHP ye laf söyleme Atatürk e demiş sayılırsın. Bi bitmediniz yav.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Az ötede oyna bulaşma bana .

5.  Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    25 subat öncesinde elimde soda vardı. Fiyatlar duşunce şişe de aldım. Diyelim ki birlesme onaylandı ve soda için ayrılma bedeli 6.3 olarak açıklandı. Sodalarımı verip 3.85 den şişe alsam 1.6 kat şişe almış olmaz mıyım?

Bu işte bir yanlışlık yok mu?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sanırım yanlış anlaşıldı. Diyelim ki 27 martda ki genel kurulda birleşme kararı alındı ve ileri bir tarihte birleşme ile ilgili olağanüstü genel kurul toplandı ve biz de katıldık şerh koyduk. Bu aradada sat al yapmadık. Ortalama fiyat da 6.30 olarak tespit edildi. Buraya kadar sorun yok.

Soru şu borsa 4.6 seviyesinde fiyatlanan soda hissesini 6.30 dan mı alacak şirket?
    Yani bu normal mi sizce? Eğer öyle ise 6.30 dan Soda yı verip 3.85 den şise alırız.

Bu durumda şişe hisse fiyatınin yükselmesi gerekmez mi?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. cehaletle işim olmaz kaybol...

7.  Alıntı Originally Posted by mustafa68 Yazıyı Oku
    Helal olsun @isbankasi güvenlik görevlisi dahil çalışanlarına brüt 3.500 TL Corona Pandemisi görev ödeneği veriyor.. 👏🏼
    Az kaldı devlet gerekeni yapacak %60 hissenin hakkını vermeyen is yonetımı her kurusun hesabını verecek birde ataturk un hisselerine ödemede yapmadı sadece ataturk un kurucu hisselerinde sene de ödenmeyen 150 milyon TL var
    Yıllarca boyle devam eden bir yonetım ve bu hisselerin hakkını savunduğu nu söyleyen vasiyet memurları var hepsi hesap verecek
    Erdogan in şise den pay alacagız deyince panik olup erdogan acıklama yapınca işbank tan istifa edip vakfın basına gecen Ozınce var 1 yıl gecmeden sise yı tek catı altına toplama kararı aldı yıllarca ataturk un hısselerı nın gelirlerinı hazıneye gondermemek ıcın tum yolları kullandılar erdogan bu acıklama yı yapmasaydı bu böyle surup giderdi

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Diğer hisseler üçe katlayıp bu dibe batarken sayarken corona mı vardı?

Nerde ne alıp ne satacağımı sana mı soracağım dingil .

Atatürk, iş bankasının yahut bir partinin babasının malı mı?

AKP ye laf deme günaha girersin , CHP ye laf söyleme Atatürk e demiş sayılırsın. Bi bitmediniz yav.

Akıllı adam başka oluyor işte,eline sağlık.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 598/899 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •