Sayfa 658/899 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,257 - 5,264 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by El_Rey Yazıyı Oku
    oyak çimento birleşmesinde spk değişim oranlarını ve ayrılma haklarına müdahale etti, ama o kadar büyük farklar olmadı spk dan gelen onayda. Oyak bu işi tertemiz bitirdi.. burada bir sorun olduğu zaten borsadaki fiyatlamadan belli..

kimse bana denzli cam ın durumunu açıklayamaz... ayrılırsan 8.80 ayrılmazsan 1.80 ...böyle fark mı olur?
    Burda ciddi usul hataları yanlışlar ve çok sıkıntılı işler var ,

Oyak çimento birleşmesinde uzman kuruluş raporuna bakın,
    %50%25%25 üç yöntem belirlenmiş ve ağırlıklar bunlar denmiş,

Ortalaması alındığında çıkan değerlemeler ve sonrasındaki değişim oranları bire bir tutuyor ne eksik nede fazla yani 1 milyon tl lik sapma yok,

Yani oyak çimento raporu sonucu çıkan değerler üzerinden değişim oranları belirlenmiş o sebeplede ayrılma hakkının çok izerinde bu rakamlar doğrusu zaten bu,rapor emrediyor,

Ama iş aynı standartta yapılan şişe değerlemsine gelince %30%30%20%20 yöntemlerinden çıkan gerçek değerlerle ,çıkarttıkları değerlerin uzaktan yakından alakası yok,

Kendi taporlarındaki %20 lik borsa payını her bir şirket için %100kabul etmişler neden niçin belli değil

Ciddi hatalar var burda,kendi raporlarını yayınladıkları raporu kabul etmemiş bunlar,taporda soda ederi 9 tl diyor buna göre değişm oluvak diyor bunlar yok o değil 6.2 tl diyor,şişe raporda 8 tl denmiş,bunlar yok o tamam doğru 8 tl ama ben 5.2 tl belirleyip değişimi 5.2 tl den yapmak istiyorum diyor.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. merak edenlere anlık durum

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Denizli Cam'da 0.33'den birlesme orani 1.80 fiyata geliyor. Ama o toplu bir hisse, piyasada da topu topu 5 milyon lotu var zaten. Taban taban gidecegini dusunuyordum.Bugun alanin mali donsurse buyuk kazik yiyor.
    25 şubat öncesini kapsıyorsa bugün alan ne demeye alıyor onu anlamadım, bugün alanı kapsamıyor ki neyin takasına girecek, giren girdi zaten 25 şubatta.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

4.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Burda ciddi usul hataları yanlışlar ve çok sıkıntılı işler var ,

Oyak çimento birleşmesinde uzman kuruluş raporuna bakın,
    %50%25%25 üç yöntem belirlenmiş ve ağırlıklar bunlar denmiş,

Ortalaması alındığında çıkan değerlemeler ve sonrasındaki değişim oranları bire bir tutuyor ne eksik nede fazla yani 1 milyon tl lik sapma yok,

Yani oyak çimento raporu sonucu çıkan değerler üzerinden değişim oranları belirlenmiş o sebeplede ayrılma hakkının çok izerinde bu rakamlar doğrusu zaten bu,rapor emrediyor,

Ama iş aynı standartta yapılan şişe değerlemsine gelince %30%30%20%20 yöntemlerinden çıkan gerçek değerlerle ,çıkarttıkları değerlerin uzaktan yakından alakası yok,

Kendi taporlarındaki %20 lik borsa payını her bir şirket için %100kabul etmişler neden niçin belli değil

Ciddi hatalar var burda,kendi raporlarını yayınladıkları raporu kabul etmemiş bunlar,taporda soda ederi 9 tl diyor buna göre değişm oluvak diyor bunlar yok o değil 6.2 tl diyor,şişe raporda 8 tl denmiş,bunlar yok o tamam doğru 8 tl ama ben 5.2 tl belirleyip değişimi 5.2 tl den yapmak istiyorum diyor.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çıkacak olan tebliğde yatırımcı korunmak isteniyorsa ayrılma hakkına değerleme raporu eklenmeli hangisi yüksek çıkıyorsa ayrılma fiyatı o değer olmalı.

5. Bu arada tüm grupta tahtalar lk 5 kurum satıcı ağırlıklı, yani para çıkışı var..anacm da dahil..
    bir bilgi daha: yarın anacm yine tavan olursa, ki muhtemel, artık pahalı hale gelecek. yani anacm almak yerine şişe buralarda sürünürse doğrudan şişe almak avantajlı hale gelecek.. gidiyor diye atlamamakta fayda var..

Gol trakya ve sodaya atilmis. Trakyanin ornek hesaplamasini atiyorum sizlere. Hesaplama dogru ama degerler bilerek dusuk hesaplandigindan degisim oranlari trakya ve sodanin dusuk cikarildi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Adamlar 4 yontemin borsa deger harici kisminda trakya ve sodayi bitirmisler. Anacamin neredeyse tamamina sahip olduklarindan sise ve anacamin degerlerini yuksek cikararak trakya ve sodaya gol atmislar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Eger bu olay böyle kapatilirsa Is Bankasini boykot edelim herkes gerekirse instagram twitter facebook boykot gruplari kuralim ve bu bankadaki hesaplarimizi kapatalim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 658/899 İlkİlk ... 158558608648656657658659660668708758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •