Sayfa 659/899 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Oturup biraz düşününce şuna kanaat getirdim:
    Raporlama diyor ki bu hesaba göre şirket değeri 9.33 tl
    Ama ayrılma bedeli 6.39 belirledim. O da 25.02.2020 öncesi alımlarda geçerli. Yani aracı kurumlar yazar ya getiri potansiyeli %48 falan diye. Şu an bizim durum da bu. Şirketin getiri potansiyeli %55 tavsiye Al.
    Borsada birçok kağıt değerinin altında işlem görüyor ben de gerçek değeri değil borsa değeri üzerinden geri alım yapıyorum. O da 6.39.dur.
    Herhalde böyle saçma bir durumdayız.

2.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Eger bu olay böyle kapatilirsa Is Bankasini boykot edelim herkes gerekirse instagram twitter facebook boykot gruplari kuralim ve bu bankadaki hesaplarimizi kapatalim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    borsa yatırımcısı o kadar az ki böyle bir şey organize edilemez, zaten iş grubu da bunu onaylatamayacağını düşünse bu şekilde hazırlatmaz, asıl olay hukukun üstünlüğünde bitiyor, bu sorunu hukuksal yollarla çözebilir misin çözemez misin? yabancının bu ülke borsasından çıkma nedeni budur..
    sen bu olayı anlatırsan oh olsun diyen bile çıkacaktır. Türkiye'de borsa ve borsa yatırımcısı sevilmez..

Şuan hisseler dağıtılsa şuan elinde soda olan birine 1,16 adt şişe cam gelecek ve şuanki değerlemeye göre 5,92 ye inecek bir alında varlıkları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Adamlar 4 yontemin borsa deger harici kisminda trakya ve sodayi bitirmisler. Anacamin neredeyse tamamina sahip olduklarindan sise ve anacamin degerlerini yuksek cikararak trakya ve sodaya gol atmislar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Durum bu, en doğru tespit...trakya ve sodada küçük yatırımcı fazla, şişe grubu verin misketlerimi dedi olay bitti.

5. ayrılma bedeli nedir ben anlamadım ben isemezsem 6,39 dan satabilir miyim hisseyi

6.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Eger bu olay böyle kapatilirsa Is Bankasini boykot edelim herkes gerekirse instagram twitter facebook boykot gruplari kuralim ve bu bankadaki hesaplarimizi kapatalim

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Olayı biraz daha net kavrayıp Eksisozluk gibi yerlerde başlık açıp gündem yaratmak gerekli. İş bankası iştiraklerindeki soygun diye. Ben muhalifim günahim kadar da sevmem akpyi ama şu durumda Dinsizin hakkından imansız gelir. Zaten bahane arıyorlar iş bankasının paylarını hazineye aktarmak için. Ekşide/ twitterda bi gündem edebilirsek
    balıklama atlayanlar olur mevzuya.

Soda değerlemesi tamamen yanlış. Bu konuda dava açan yatırımcılar olacaktır.spk bu birleşmeyi olduğu gibi onaylarsa soda hissedarı bu ilten zararda çıkar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Is yatirim sisedeki asagi yukari yuzde 70 sahiplik orani ile tum sirketlerin yuzde 51 ine sahip oldu. Trakya ve soda da yaptiklari ayarlamalar ile saglam gol attilar. Is bank yonetimi resmen trakya ve sodanin hisselerini caldi. Ulke soygundan gecilmiyor bizde soyalim kimse birsey demez dediler sanirim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 659/899 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •