Sayfa 675/899 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,393 - 5,400 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by fb1907 Yazıyı Oku
    bende 6,39 dan ayrılacağım bunun için nereye başvuracağız ben kendi bankamdan almıştım hisseleri şimdiden ihtar çekmek lazım mı ve nereye
    ayrılmak için muhtemel Ağustos ayında yapılacak Genel Kurula katılıp şerh düşmeniz gerekiyor..

2. Adam Mardin’de almis 1000 lot Soda..Ayrilabilmek icin İstanbul’a gidip genel kurula mi katilacak?Astarı yuzunden pahali tutar.Ama adamin da doğmuş hakkı var.Nasil olacak boyle anlamadim..Genel kurula ky doluşsa nereye sığacak o kadar adam

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Dün de yazmıştım 25 şubat öncesi alanlar için bugün ki fiyatın çok önemi yok, asıl olan 1,15 çarpı şişe fiyatı. Ama 25 şubattan sonra alanlara geçmiş olsun. Hoş şişe fiyatı 4 lira olduktan sonra 1,5 oran olsa ne yazar. 1 liraya düşürsen de bekleyeceğim, hatta çağrıdan ayrılmayı düşünüyordum, artık ondan da vazgeçtim şişeyle yola devam. Bu topik de son yazım olsun geçiyorum şişe sayfasına. Sizlerde gelin o tarafa kapanacak tahtaya yazmanın anlamı yok.
    SPK onaylarsa..,Peki 25 şubattan sonra alanlar satmazsa yada satarsa belirlenen tarihe kaçtan çıkacak yada kaçtan şişe olacak ??? Şişe kaçta kalırsamı aynı otamatik geçecek...25 şubattan Sonra burada bekleyenler yatırım yapanlar enayimi oluyor illede satsın diyemi bakıyorlar böyle bir hak hukuk olurmu sizce hadi satın sizin hakkınız yok demeye geliyor bu iş...SPK onay vermez umarım...çok karışık işler....bu hisse hesaplama işleri nasıl olacak aldı sattı birdaha aldı karma karışık birşey ben yarısını 25 şubattan önce almışım yarısını sonra Mesela ben satarken hisseyi önce aldığım hisseyi satmayınmı diyeceğim yada sonra aldıklarımımı satın diyeceğim...???? Tabiki şuan bu sodanın sunduğu taslak daha kesin onay yok onaylanırsa böyle olacakmış..,Daha bilgili olan arkadaşlar açıklarsa iyi olur lütfen..,,
    çok komik bir olay bence akıl mantık alınacak gelişmeler değil yatırımcı düdükleme diye buna denir yazık yazık.....

4.  Alıntı Originally Posted by borsaforum Yazıyı Oku
    Adam Mardin’de almis 1000 lot Soda..Ayrilabilmek icin İstanbul’a gidip genel kurula mi katilacak?Astarı yuzunden pahali tutar.Ama adamin da doğmuş hakkı var.Nasil olacak boyle anlamadim..Genel kurula ky doluşsa nereye sığacak o kadar adam
    E-imza ile e-genel kurula katılabilir. https://egk.mkk.com.tr/egkweb/

5. Tesekkur ederim , zaten fiziki olarak katilim mantiksiz gelmisti

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by tunver Yazıyı Oku
    Soyle bir ki komplo teorisi olabilir ;

is bankasi istirakleri yabanci bir fon ortakligi ile birlikte uluslararasi Hukuk Garantisine Alinabilir ,

Yada Tam Tersi ,, yuksek temettu Dagitimi olan istirakler ile verimli Hale getirilen is bankasi Atatürk hisseleri once hazineye oradan da kucuk enisteden Alinacak Yeni borclara teminata gidebilir
    Sunu düşünmek lazım. Bu birleşme kimin ne işine yarar kimin planına köstek olur . Herkes ona göre hamle yapıyor / yapacak .

Ama büyüklerin kapışması her türlü bize yarar . O yönden rahatım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    SPK da süreç ne zaman sonuçlanır....
    Önce başvuru onayı yapılacak. SPK değerlendirmesi sonucunu da temmuzun ilk haftasına bekliyorlarmis.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Önce başvuru onayı yapılacak. SPK değerlendirmesi sonucunu da temmuzun ilk haftasına bekliyorlarmis.
    Pardon ilk haftası değil ilk yarısı.

Sayfa 675/899 İlkİlk ... 175575625665673674675676677685725775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •