Sayfa 680/899 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    pwc yi mecbur kullanacaktı iş grubu. çünki spk diyor ki değerleme yöntemi de lazım.

yine spk diyor ki 30 günlük ortalamayla gelebilirsin.

sıkıntı burda...

ancak son çıkan tebliğ ise diyor ki. hepsini hesaplat en yüksek çıkan geçerli olur....
    Son tebliğ demiyorki bunu,
    Öncesindeki benzer işlemlerdede bildiğim bu seçimlik hakları bardı spk nın zaten ky leyhine,
    Yanlışım varsa düzeltin ama,öncesimde spk önüne gelen benzer durumlarda hangisi en yüksek ise ona göre karar veriridi,
    Tekrar ediyorum yanlışım varmise düzeltin

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bilto Yazıyı Oku
    Yetkili ifadesine göre
    . Mevcut tebliğ halen yürürlükte; süreçte daha fazla gecikmenin önüne geçmek için başvuruyu yürürlükteki tebliği dikkate alarak hazırladık ve başvuruda bulunduk.
    ayrılma hakkı kullanım fiyatlarının, yürürlükte olan mevcut tebliğ baz alınarak hesaplandığına dikkatinizi çekmek isteriz. SODA 6,39
    Yetkili ifadesine göre
    PwC tarafından yapılan değerlemenin yönetimin beklentisine uygun olduğunu
    Soda Sanayii için 9,3 Milyar TL

Temettü hariç 9,30 dan bu iş biter
    Diyorki yetkili,benim şirketlerimin gerçek değerleri olması gereken değerleri bu tabiki ortalamlaru bunlar,satsınlar bakayım sodayı 9 milyara satarlarmı herneyse,

Ama birleşirken ise sodanın değeri bu oda 6.2 milyar tl,

Kayseriliye sormuşlar alırkenmi satarkenmi diye
    İşbank,şişe grubu be sn yetkili birleşirken ederi bu,ama aslındada ederi bu diyor,
    Geçelim kuytuya dönelim arkamızı gel birde..... diyecez herlade.

3. Ben de SPK ya şikayette bulundum...

İlgi:28.04.2020 Tarihli Başvurunuz

Başvurunuza konu hususlar birleşme işlemine ilişkin başvuru kapsamında değerlendirmeye alınmıştır.

Başvuru işlemine ilişkin inceleme 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun ilgili hükümleri çerçevesinde Kurulumuz tarafından yapılmakta olup, yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulacaktır.

Bilgi edinilmesini rica ederim.

4. 25 şubattan önce elinizde 100 lot var diyelim, sonrasında 50 lot daha aldınız, tebliğe göre satış yaparsanız sonradan aldığınız 50 lottan düşüyor. bu durumda 25 şubat öncesi tüm hisselerinizin (100 lot) ayrılma hakkını kullanmak için satış yaparak 100 lotun altına düşmemek gerekir gibi anlıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ssekerci Yazıyı Oku
    Ben de SPK ya şikayette bulundum...

İlgi:28.04.2020 Tarihli Başvurunuz

Başvurunuza konu hususlar birleşme işlemine ilişkin başvuru kapsamında değerlendirmeye alınmıştır.

Başvuru işlemine ilişkin inceleme 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun ilgili hükümleri çerçevesinde Kurulumuz tarafından yapılmakta olup, yapılan incelemeler sonucunda mevzuata aykırı bir durum tespit edilmesi halinde incelemelerin kamuyu ilgilendiren sonuçları Kurulumuz Bültenleri aracılığıyla kamuya duyurulacaktır.

Bilgi edinilmesini rica ederim.
    Banada 18.43 de aynı cevap dönülmüş. Ama aklımda olan çok şey var 1000 karakter koşulu nedeniyle sigdiramiyorum. Daha yazicam ABD ye 1 milyar dolar lik yatırımla şuan urettigininn 3/1 oranında üretim kapasiteli iş yapicaksin. Oran orantı yaptığında bukadar üretim kapasitesine sahip bir şirket demekki 3-4 milyar dolar eder dersin. Bize biçilen fiyat 1 milyar dolar. Hadi buyur.

6. Daha ne olabilir ki biraz güven vardı artık o da bitti. dedikleri ''PARA YI KAYBETMEKTEN SE GÜVENİ KAYBEDERİM''

7. Merhaba,

Bu forumu sadece okuyucu olarak uzun zamandır takip ediyordum ve bu olay vesilesiyle ilk mesajımı atıyorum. Ben de dün SPK'ya şikayette bulundum. Bilgilendirme maili bugün 18:52 de gelmiş. Şikayet sayılarının artmasının bir faydası olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by teo6741 Yazıyı Oku
    Banada 18.43 de aynı cevap dönülmüş. Ama aklımda olan çok şey var 1000 karakter koşulu nedeniyle sigdiramiyorum. Daha yazicam ABD ye 1 milyar dolar lik yatırımla şuan urettigininn 3/1 oranında üretim kapasiteli iş yapicaksin. Oran orantı yaptığında bukadar üretim kapasitesine sahip bir şirket demekki 3-4 milyar dolar eder dersin. Bize biçilen fiyat 1 milyar dolar. Hadi buyur.
    Cimer üzerinden yapın 3000 karakter var orda

Sayfa 680/899 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •