Sayfa 709/899 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    çimento birleşmesinden geliyorum %30 %40 a yakın marjlar oluştu ama insanlar değerlendiremedi : ) Burada da değerlendirecek insan sayısının çok az olduğunu düşünüyorum ayrıca böyle bilgilendirmeler yaparsanız ben nasıl lot arttıracağım : ))))
    Bilgilendirmeler SPK ya yapıldı dostum, burda yazmamın nedeni birkaç SODA yatırımcısına daha ulaşıp, haklarınızı arayın araştırın demek...1 kişi 1 kişidir....

2. Nakit durumu uygun olan ve Şişecam ile birleşerek devam etmeyi düşüneneler Soda hisselerini satmadan (ayrılma hakkını korumak amacıyla) mevcut fiyatlardan anacm alarak birleşmeye katılabilirler. Birleşme günü borsa fiyatı ayrılma hakkının altında oluşursa o zaman ayrılma hakkını kullanıp eldeki sodaları şirkete vererek anacm hisseleri ile birleşmeye gidilebilir. Birleşme zamanı ayrılma hakkı üzerinde fiyatlar oluşursa hem arbitraj fırsatı hem de hisselerdeki fiyat artışından faydalanılır.

3.  Alıntı Originally Posted by Korfez Yazıyı Oku
    Bilgilendirmeler SPK ya yapıldı dostum, burda yazmamın nedeni birkaç SODA yatırımcısına daha ulaşıp, haklarınızı arayın araştırın demek...1 kişi 1 kişidir....
    Boşverelim hakkı hukuku : ) ben onları bu ülkede geçeli çok oldu , raporları okudum hiç arazilerin değerlemelerini görmedim veya oluşacak brüt döviz getirilerini de yok oğlu yok rapor çok eksik ben trakyanın 2 anacam edeceğini düşünüyorum sodanın ise 3 anacam ama düşünmem ile olmuyor spk en son doğru kararı ne zaman verdi hatırlıyor musunuz ? O yüzden spk baskı yapmamız hiç bir sonuç vermeyecektir ( baya baya önceleri kervansaraycılar gibi olmasın sonumuz çok dalga geçmiştim :D )

4. Eklemeyi unutmuşum bizler bilgi sahibi olanlar elimizdeki lotları arttıralım geri kalanlardan sıyrılsın tahta belki o zaman güzel hareket eder : ))

5.  Alıntı Originally Posted by Korfez Yazıyı Oku
    Değerli çalışmalarınız için teşekkür ederim. Şikayetler yerini buldu, İş grubta rahatsızlık çok büyük.

6.  Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    Değerli çalışmalarınız için teşekkür ederim. Şikayetler yerini buldu, İş grubta rahatsızlık çok büyük.
    Rica ederim, bol kazançlar olsun

7.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Eklemeyi unutmuşum bizler bilgi sahibi olanlar elimizdeki lotları arttıralım geri kalanlardan sıyrılsın tahta belki o zaman güzel hareket eder : ))
    Lot arttırma Bende severim ama bu sefer %4 Şişe den primli gidiyor olmamıza rağmen vermeyeceğim Sodalarımı Sen buna sigorta primi ödüyor de dostum...Primi ödedim, iptali bekliyorum İptal günü ve sonrası hedefim çok büyük... Bilmem anlatabiliyor muyum

*Sıralama Net Döviz / Özsermaye 'ye göre yapılmıştır.

YTD.

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    "Sodanın finansal varlıkları dahil net nakit pozisyonu, 153 milyon dolardan 158mn dolara yükseldi"
    iş yatırım.

neye yarıyor ki.
    dediğimizde dolar 7.13 dü,,şimdi 7.17,,,,,0.04 krşx158=6.32 milyon daha kar etti,ama aldırış ettiği yok.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 709/899 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •