Sayfa 754/899 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kibarmelih69 Yazıyı Oku

Her nakadar kızsamda siyasete gene de çok yaşa benin güzel

T.C.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan sevdiğine kızar dostum . Şu ülkenin şu hale gelmesine kızıyorsak bu ülkeyi çok sevdiğimiz için. Sevmiyor olsak kizar miydik, ilgilenir miydik .

2. SODA HAFTALIK ALANLAR SATANLAR

https://hizliresim.com/nogAEB

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    insan sevdiğine kızar dostum . şu ülkenin şu hale gelmesine kızıyorsak bu ülkeyi çok sevdiğimiz için. Sevmiyor olsak kizar miydik, ilgilenir miydik .
    eyvallah dostum

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Kim o fikri ortaya atan . O da vasiyete ters. Atatürk payında bütün Türk vatandaşlarının hakkı var . Çalışanlara nasıl verecekmiş iyi aile çocukları.
    Can Ataklı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Can Ataklı.
    Bulup okudum yazıyı. Hukukcularla konuşmuş da çalışanlara verilebilirmis . Kusura bakmasınlar, munzam sandığa vermektense hazineye verilmesi daha mantıklı, verilebiliyorsa tabi. .

Ama yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesiyle ilgili kısım şöyle :

'' 11 yönetim kurulu üyesinin 5’ini sandık belirliyor, 4’ünü CHP atıyor, biri hisse senedi sahipleri arasında, sandık ve CHP arasındaki görüşme sonucu belirleniyor. Son üye ise yönetim kurulunun seçtiği genel müdür oluyor. ''

Bu durumda CHP 'nin yahut AKP 'nin yönetim kurulunda çoğunluk sağlaması çok da zor değil. Atatürk hisseleri üzerinden yönetim ele geçirilebilir rahatlıkla.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Yer yer soda hissesinin bu durumunu siyasallaştırmayın diyen arkadaşlar oluyordu , ben CHP 'ye saydırınca. CHP 'nin son 1 yılda olanlarda sorumluluğu ve bilgisi olmadığını nasıl iddia edebiliriz arkadaşlar. CHP' nin şuan iş bankasın' ın yönetimini ele geçirmediğine nasıl emin olacağız. CHP' nin sürecin bu işlemesinde inisiyatifi vardır.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Yer yer soda hissesinin bu durumunu siyasallaştırmayın diyen arkadaşlar oluyordu , ben CHP 'ye saydırınca. CHP 'nin son 1 yılda olanlarda sorumluluğu ve bilgisi olmadığını nasıl iddia edebiliriz arkadaşlar. CHP' nin şuan iş bankasın' ın yönetimini ele geçirmediğine nasıl emin olacağız. CHP' nin sürecin bu işlemesinde inisiyatifi vardır.
    Hisseler CHP nin elinde oldukça,siyasallaşmış zaten.Partiler şirketlere ortak olamazlar,,bu konuda açık kanun var.
    Atatürk zamanında CHP tek parti olduğu için devleti temsil ediyordu,dolayısı ile bankada ortaklığı olabiliyordu,çok partili hayata geçtiğimiz yıldan beri,artık bu durum ortadan kalktı,temsil yetkisi,devletin olması gerekir.
    Diyelim ki,öyle ya da böyle chp kapatıldı,,o zaman Atatürk ün hisseleri ne olacak,kim temsil edecek?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 754/899 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •