Sayfa 76/899 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 601 - 608 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    abisi baktı bundan adam olmayacak kendini kaldırıyor. 3.98 den 4.52 ye. %13.5. darısı SODA ya.
    İşte.... Ne güzel algı yaratıyor spekcik, şişe 4.70 den 3.98 düşerken soda 5.8X lerde idi. Soda yine 5.8X lerde.
    Kalkan pahalı, hamsi bile 25 lira olmuş pehh...

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    İşte.... Ne güzel algı yaratıyor spekcik, şişe 4.70 den 3.98 düşerken soda 5.8X lerde idi. Soda yine 5.8X lerde.
    Kalkan pahalı, hamsi bile 25 lira olmuş pehh...

şişe 4.7 iken de soda alıyordu soda 5.8x idi, 3.98 iken de alıyordu soda yine 5.8x idi, şimdi 4.5 oldu yine almaya devam ediyor soda yine 5.8x. çizgisini bozmayan kağıt SODA. şahsiyet meselesi.

bu arada grup hisselerinden ANACAM tarihi zirvesine gidiyor belki 1 kaç güne. . TRKCM 3.0x üzerinde kalıcı olursa zinciri koparır gider 4 lere tekrar. darısı bunlara ne diyeyim.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    şişe 4.7 iken de soda alıyordu soda 5.8x idi, 3.98 iken de alıyordu soda yine 5.8x idi, şimdi 4.5 oldu yine almaya devam ediyor soda yine 5.8x. çizgisini bozmayan kağıt SODA. şahsiyet meselesi.

bu arada grup hisselerinden ANACAM tarihi zirvesine gidiyor belki 1 kaç güne. . TRKCM 3.0x üzerinde kalıcı olursa zinciri koparır gider 4 lere tekrar. darısı bunlara ne diyeyim.

O da bir enteresan durum, ne olmuş trakya ve anacama bu hareketler neyin nesidir anlamadım. Madem grupsun, gruptan nie ayrışıyorsun, hadi ayrıştın kapağı niye açık bıraktın. Senin ki cam bizimki baldırcan mı? Nerde trak orda bırak. Şişe git duvara işe, erik donun delik.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    O da bir enteresan durum, ne olmuş trakya ve anacama bu hareketler neyin nesidir anlamadım. Madem grupsun, gruptan nie ayrışıyorsun, hadi ayrıştın kapağı niye açık bıraktın. Senin ki cam bizimki baldırcan mı? Nerde trak orda bırak. Şişe git duvara işe, erik donun delik.
    enteresan filan değil abi. bizde şişe ve soda var süründürüyor, anacam ve trakya yok uçuyor işte. başka yerlerde neden arama.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Doğru diyorsun....

dönem dönem grup şirketleri arasındaki makas açılıyor. sodayı satıp trakya cama girmiştim.

trakya hareketini yapınca tekrar sodaya dönme düşüncesindeyim. ama bunun için galiba biraz erken.

bol kazançlar.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    5,90 ı geçtiğini görür mü ki bu gözler bu hafta içi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    Hakan Atilla borsanın başına getirilmiş.
    @666 senin halk banka kıyak geçermi dersin? Hımm ne dersin

Sayfa 76/899 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •