Sayfa 77/899 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 609 - 616 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Saka gibi BARBA. Hicbir yerde isinin ehli biri goreve gelmiyor. Bist'in basinda onun ne isi varmis?

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Saka gibi BARBA. Hicbir yerde isinin ehli biri goreve gelmiyor. Bist'in basinda onun ne isi varmis?
    Sonra da ne diyoruz "yabancı niye çıkıyor borsadan"
    " Dış mihraklar ülkemize ekonomik saldırı düzenliyor." Bizim ilerlememizi istemiyorlar.
    Şimdi, burada, bakıyorsun, bi defa, ne diyor bay 666 neymiş işin ehli göreve gelmiyormuş. Yahu 250 bin lira maaş alan belediye başkanı var belediye.... Ehil olmasa her yere danışman olurmu? Sen daha onu bilmiyorsun onuuu...
    Ahhh ahh benim yanlız ve güzel ülkem, bir kenara itilmiş canım ülkem.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Bu ülkede Hukuk fakültesi dekanlığına Baytar atandı, Tübitak’a Hayvanat Bahçesi müdürü atandı, buna mı şaşırdın? Reis’in şöförü milletvekili, damadı ekonomi bakanı ( eski enerji bakanı ) bu ülkede...

Hayırlı olsun kendisine. Gün gelir görev değişimi olur,

Orhan.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Bu ülkede Hukuk fakültesi dekanlığına Baytar atandı, Tübitak’a Hayvanat Bahçesi müdürü atandı, buna mı şaşırdın? Reis’in şöförü milletvekili, damadı ekonomi bakanı ( eski enerji bakanı ) bu ülkede...

Orhan.
    Orhan abi.

Bu veciz söylemleri görünce aklıma Haşim Kılıç geldi, o gelince Mümtezar Türköne (adını dogru yazmamış olabilirim) Atatürk düşünce derneğinin başına atanmıştı, sonra Ali Kılıç var yök başkanıydı şimdi kodeste heralde. Jöleli aktif halen, daha neler neler.

Batu.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Batu abi

Jöleli gerçekten çok başarılı bir gazeteci ve finansçı. Keşke Hakan beyin yerine o atanaydı. Dolar şaaakkadanak 2 liraya düşer , şişe 8 , soda 10 lira olurdu. Millet bir şaşırırdı. Sonra yardımcılığına nagehanı getirir millet ‘bunlarda demek ki bunlardan çok daha var’ derlerdi . Şişe şaaakkadanak oldu mu sana 10. Sonra Nagehan ile jöleli müthiş yönetim kabiliyetleri ile borsa istanbula rekor üstüne rekor.

Soda 5.91 i hajimle aşarsa bambaşka bir dünya olur diyollar,

Nejdet ( J ile )

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku

Orhan.
    Dogru diyorsun, onlarla karrsilastirinca daha da isinin ehlisi bulunamaz herhalde.

O cocuk cok cekti, ilk yakalandiginda bile havalimaninda ilk aklina gelen, ilk soyledikleri "Bu banka icin cok kotu oldu, 500 milyon dolarlik tahvil ihraci yapmaya calisiyordum" demisti. Zarrak gibi satmadi yani. Ama onu low-profile tutmalari gerekiyordu, maasini verip emekli etmeleri gerekiyordu bence.

Genis olarak bakarsak da burda guzel bir meaj verildi aslinda ABD'ye. Ilk yakalnadiginda "HAzine'den David'e sorun, o beni biliyor, karistiriyorsunuz" demisti. Mahkemede o David "Ankara'da gorustugumde Zarrak ile ilgili HA bana yalan soyledi" demisti. Muhtemelen jurinin en fazla dikkata aldigi onun ifadesi idi (cunku adamlar Amerikali, Amerikali devlet gorevlisinin ne dedigine bakiyor). Simdi o David'in suratini gormek iliginc olacaktir herhangi bir firmal ile ilgili birsey istediginde. Bakan da yaninda goturur zaten onu toplantilara sirf bu is icin.

Noluyor ya. Orhan Batu Nejdet diye iyice kafami karistirdiniz! Baris Batuhan nerden cikti ki? Ben mi yanlis biliyorum? Nasul ne zaman Orhan olmus?

Bir de "Ehli Deve" vardi. Oraletten. Onu cok tuttum.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Noluyor ya. Orhan Batu Nejdet diye iyice kafami karistirdiniz! Baris Batuhan nerden cikti ki? Ben mi yanlis biliyorum? Nasul ne zaman Orhan olmus?

Bir de "Ehli Deve" vardi. Oraletten. Onu cok tuttum.
    Totem yapıyoruz heralde

Sayfa 77/899 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •