Sayfa 828/899 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Soda son 1 Hafta;

2.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    burası muallak durum temettü neden son 1 aylık fiyattan düşsün !!

Önümüzdeki süreçte birleşme oranlarında degişim olacak mı takip ederiz
    Birleşme ile İlgili Sık Sorulan Sorular ve Cevaplar: https://www.sisecam.com.tr/sites/cat...plar%C4%B1.pdf
    3. maddede yazmışlar.

3. 12 hedef fiyatım....
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Arkadaşlar oğlanın üniversite imtihanından dolayı dışarıdayım. Çok kısa olarak yorumları okudum. Kısa bir sorum var. Şişecamın daha önce açıkladığı birleşme rasyolarında bir değişiklik var mı ? Yani elinde 100 bin lot Soda olan 116.000 Şişe mi alacak. Malum 1.16 idi. Teşekkürler.

Teşekkür ederim Murat bey

20. Maddeye bakarak söylüyorum, ayrılma hakkını kullanmayanlar için negatif bir durum yok gibi. Tüm hisselerin son durumdaki fiyatları ve birleşmedeki paylarına oranla yeni şişe fiyatı belirlenecek.

Burada göremediğim sıkıntı nedir acaba?

Bu durumdan hoşnut olmayan arkadaşları rahatsız etmek ya da darlamak değil amacım, umarım kimse yanlış anlamıyordur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar oğlanın üniversite imtihanından dolayı dışarıdayım. Çok kısa olarak yorumları okudum. Kısa bir sorum var. Şişecamın daha önce açıkladığı birleşme rasyolarında bir değişiklik var mı ? Yani elinde 100 bin lot Soda olan 116.000 Şişe mi alacak. Malum 1.16 idi. Teşekkürler.
    Onlar belli olmadı hocam. Genel tebliğ yayınlandı. SPK nın birleşme değerlendirmesi 1-2 hafta içinde yayınlanır muhtemelen.

7.  Alıntı Originally Posted by Caylak00 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Murat bey

20. Maddeye bakarak söylüyorum, ayrılma hakkını kullanmayanlar için negatif bir durum yok gibi. Tüm hisselerin son durumdaki fiyatları ve birleşmedeki paylarına oranla yeni şişe fiyatı belirlenecek.

Burada göremediğim sıkıntı nedir acaba?

Bu durumdan hoşnut olmayan arkadaşları rahatsız etmek ya da darlamak değil amacım, umarım kimse yanlış anlamıyordur

Ayrılma hakkı fiyatının adil değerleme yoluyla belirlenmesi umuluyordu. Ayrılmayı düşünmeyenler için sıkıntı yok. Mühim olan SPK nın birleşme başvurusuna ne cevap vereceği. Tamamen kabul edebilir, kısmi kabul edebilir bazı kısımları düzeltebilir, ya da reddedebilir.

Tekrar teşekkür ederim açıklamalarınız için Murat bey.

Herkes için en iyisi olur, kimsenin canı sıkılmaz umarım.

Sayfa 828/899 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •