Sayfa 848/899 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,777 - 6,784 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    . Aynen dimitri bizim piyasa o tarz hesabi kaldirmiyor. Yalniz tamamimizin es gectigi konu Ayasofya acilisi var. acilis karari ile beraber bi satis dalgasi gelebilir endeks genelinde.
    Bundan da mi var Burak?

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bundan da mi var Burak?
    4.83 maliyetli vardi. Baska bir hissede poz alacaktim. 5.14 ten sattim. Nede olsa Soda git gel o civarda dolaniyor. Diger taraftan alip gelirim dedim. Obur tarafta yuzde uc dort aldim amma bu o arada 5.60 a geldi. Kisacasi ben sattim altin oldu.

Neyse sise deki mali hakkim kaybolmasin diye tasiyorum. Ona dokunmama karari aldim.

Elimiz durmuyor. Kagit gidiyor gidecekte belli ne demege atliyorsun diger tarafa. Suc bende. Ekran izlememek lazim. Insan o gidiyor bu gidiyor bu zaten burda bekler diye cikarsan boyle olur. Kissadan hisse.

Maalesef o olaylar oyle. Hepsi yerine bir kismi ile hisse degistirmek ya da trade yapmak boyle problemlerden bir nebze koruyor. Neyse, karin bol olsun diyelim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Külcü, Şişeci, Camcı, Tüm Ortaklara Hayırlı Cumalar.... Tükkan'niz kalabalık olsun, Kağıtlar Tavan da uçuşsun ..🙂

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Moza kardeş başın sağolsun, Allah sizlere uzun ömürler versin, mekanı cennet olsun.
    Nasuh haklı bırak kalsın, dönüşsün. Sonrası daha iyi olacak gibi. En azından bir bilanço görmek lazım. Diye düşünüyorum.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Evet yazmistin moza. Basin sagolsun. Zor babayi kaybetmek gercekten.
    Hisseleri bilemem ama tahvillerde bazen el degistiremeyecegini belirten sartlar konuluyor tahvili ihrac edenler tarafindan.
    Mantiksal olarak ayrilma hakkini kaybetmemen lazim. Bu durumda kaybetmeyecegini dusunuyorum sahsen.
    allah razı olsun sağolun hayat işte bir süre sonra mecbur kabulleniyorsun.ziraat yatırıma ulaşamadım daha 4 gündür arıyorum telefonlara çıkan yok.dün 40 dk bekledim sıkıldım kapattım böyle finans kuruluşu mu olur

herhalde birleşmeyi beklerim belki babamın bir bildiği vardır birleşmeden sonra artık önümüze bakarız.yazılanları saatlerce okudum. neden sodayı böyle üvey evlat yapıyorlar anlamıyorum

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Moza kardeş başın sağolsun, Allah sizlere uzun ömürler versin, mekanı cennet olsun.
    Nasuh haklı bırak kalsın, dönüşsün. Sonrası daha iyi olacak gibi. En azından bir bilanço görmek lazım. Diye düşünüyorum.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Evet yazmistin moza. Basin sagolsun. Zor babayi kaybetmek gercekten.
    Hisseleri bilemem ama tahvillerde bazen el degistiremeyecegini belirten sartlar konuluyor tahvili ihrac edenler tarafindan.
    Mantiksal olarak ayrilma hakkini kaybetmemen lazim. Bu durumda kaybetmeyecegini dusunuyorum sahsen.
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Başın sağolsun moza dostum üzgünüm. Çok komplex bir durum ama aynı hakkın devam ediyor olması gerekir hukuken. Ayrılma hakkı babanın mirasçısı olarak en doğal hakkındır zira onun hisselerini temsil eden sensin artık.

Ayrılıp da n’apcan o da ayrı mesele... bırak dönüşsün hepsi şişeye
    teşekkür ederim en mantıklısı o çünkü bir senedir bakmadım sodanın durumuna bir de bu ayrılma hakkının bu fiyatlardan bir esprisi kalmıyor senede 1 milyarın üzerinde kar gelen şirkete biçtikleri değer bu mu ?marka değeri o falan yok demek dünyada.yıllardır bu senedi taşıyanlarla 2 gün önce alanların da bir farkı kalmamış.neyse çok da bakmamak lazım ekrana.sadece özel durum var diye biraz ilgilendim birşeyleri kaçırmayayım diye.ekranı kapatıp 3-5 ay sonra tekrar bakmalı

bu akşam onay gelir mi acaba? spk çok bekletti,,,oyak ınki kaç ayda çıkmıştı.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Haftalik takas atabikecek biri var mi. Kimin elinde ne kadsr var kim kime virmanlamis cozmeye calissak.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 848/899 İlkİlk ... 348748798838846847848849850858898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •