Sayfa 855/899 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,833 - 6,840 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Hevesimiz gırtlağımızda kaldı. Bakalım tekrar 7’ye gelir mi.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by aldirma_reis Yazıyı Oku
    Hevesimiz gırtlağımızda kaldı. Bakalım tekrar 7’ye gelir mi.
    aldırma reis,
    bu miras 7'ler oldukça zor olsa da ederini bulacağını düşünüyorum.

dünyada ilk diyor adam tv'de, ama kağıt böyle bir haber ile geçen haftaki tepesinin 3-5 kuruş ancak üzerinde fiyatlanabiliyor.
    sağlık olsun, eksi kapatsınlar ellerinden geliyorsa.

4.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    30 kademe birden basmış yuh

Bu neki 60 70 kademe gittiği günleri bilirim.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

5. Yılın en yükseğini gördü bugün ...7.00 Hayırlısı bakalım.SPK yı bekliyoruz....
    Şişede bir hoş oldu bu arada....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

6. Tera Soda için 15.18 demiş.Model portföye dahil etmiş...Yakında 20 diyende çıkar artık.
    Senelerdir çift hane diyoruz olsun artık bir şeyler...Heehhh...

7. Olsun bee tavanda gördük.Tamam sabaha kadar gözüme uyku girmedi abartmıyorum rüyasını gördüm.Sabah da hem rüya mı hemde beni yanıltmadı ki tavan açtı sayılır.Gerçi bist uçtu tavan olmayan hisseye bı tarafıyla güldüler ama gene iyi yanından bakarsak OYAK uçtu ee bizde birleşcez sonra oyak'ın yarısı kadar çıksak tamamdır. Oyak hergün tavan oluyor sanki biz olmuşcasına seviyorum.Şişe ABD yatırımları SPK Dövizdi kardı derken her dönem hayal kurdurtan hisseye sahibiz.

Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. arge buluşu çok güzel fakat hisseye yansıması ŞİŞE ve SODA % 4 + diger cam şirketleri ile TAVAN,da bitirmesini beklerdim ..?

aldıklarımı bugün verdim alan hayrını görsun :bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 855/899 İlkİlk ... 355755805845853854855856857865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •