Sayfa 858/899 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,857 - 6,864 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

30 dkk ta flama guzel. Aksama kadar sert tepki gelir umarim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Soda nin oran mi dusecek anlamadimki **. 40 kademe asagisinda deger goruyor.

cavit19 a uygun malzemeyi şişe değerlicek galiba.
    sıra sodaya geldi mi,,değerleme sıfır.
    üvey evlat ,,soyadı cam değil ya.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum.bu birleşme durumlarını pek anlayamadım 1,16 şişe gelecekse hissenin şu an 7,39 olması lazım değil mi?ya şişe düşecek ya soda çıkacak o tarihte bunu mu anlamalıyız?
    ceteris paribus olursa o tarihte bu soda için avantajlı olmaz mı?ve soda şu an ucuz olduğu için talep görmesi gerekmez mi? ama bu haftaki yükselişi grup şirketleri ile beraber oluyor kendi adına ekstra birşey yok

süreç epey sancılı olacak gibi bir kısım arkadaşlar da sodanın birleşme dışı kalabileceği ya da fiyat konusunda yeni bir çalışma yapılabileceğini söylüyor.birleşme olursa da ilk haftalarda hisse fiyatı geniş bir bantta epey dalgalanır gibi.

bir de bu birleşmenin el konulmak istenen işbankası hisseleri ile ilgili ne gibi ilişkisi var ya da amacı var mı?o mevzuyu da 3 ayda bir temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar o da ayrı mevzu

4. SODA - Soda Sanayii

Sodanın birleşme dışı kalması veya fiyatının lehine olarak yenilenmesi yukarıya doğru yönelmesine neden olur diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi şu anki koşullarda borsa değeri şişeye verilen oranların altında kalıyor. Bilmediğimiz başka bir şeyler olabilir. Veya bu sadece yeni v-block lu camın etkisi olup, geçici bir süreliğine camları yukarı taşımıştır.

Sag gosterip sol mu vuracaklar anlamadim ki. Sodanin bu kadar baskilanmasi ve degisim oranindan 35 kurus asagida islem gormesi birlesmeden en memnun olmayan gurubun soda yatirimcisi oldugu goz onune alindiginda şu durum hic normal degil.

6.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Safra boşaltsın biraz....

Demişiz işte....Heehh..
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sodadan alipta veremedikleri ne varda bu kadar kastiriyorlar. Bariz en ucuz soda kaldi. Cok enteresan.

Alıntı Originally Posted by moza80 Yazıyı Oku
    arkadaşlar iyi akşamlar diliyorum.bu birleşme durumlarını pek anlayamadım 1,16 şişe gelecekse hissenin şu an 7,39 olması lazım değil mi?ya şişe düşecek ya soda çıkacak o tarihte bunu mu anlamalıyız?
    ceteris paribus olursa o tarihte bu soda için avantajlı olmaz mı?ve soda şu an ucuz olduğu için talep görmesi gerekmez mi? ama bu haftaki yükselişi grup şirketleri ile beraber oluyor kendi adına ekstra birşey yok

süreç epey sancılı olacak gibi bir kısım arkadaşlar da sodanın birleşme dışı kalabileceği ya da fiyat konusunda yeni bir çalışma yapılabileceğini söylüyor.birleşme olursa da ilk haftalarda hisse fiyatı geniş bir bantta epey dalgalanır gibi.

bir de bu birleşmenin el konulmak istenen işbankası hisseleri ile ilgili ne gibi ilişkisi var ya da amacı var mı?o mevzuyu da 3 ayda bir temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar o da ayrı mevzu
    Is hayatindan anlamayan birileri ancak bunu boyle dusunebilir. Niye disarda kalsin ki, bu sirketi yapan Sise zaten. Kromitali alip Soda'ya katan, Elyaf fabriklarini veren hep Sise.

SPK mudahele edebilir oranlara fiyatlara. O yuzden tam kesin birsey yok gibi. Ama mantiken olmasi gereken dedigin gibi.

Bu topikte de fazla vakit harcama artik moza. Tarih oldu bu kagit.

Sayfa 858/899 İlkİlk ... 358758808848856857858859860868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •