Sayfa 859/899 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sodadan alipta veremedikleri ne varda bu kadar kastiriyorlar. Bariz en ucuz soda kaldi. Cok enteresan.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    herkez sızın gıbı dusunup soda aldı o yuzden trkcm gıdıyor ya herkezın aldıgı gıtmıyor

Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Sodadan alipta veremedikleri ne varda bu kadar kastiriyorlar. Bariz en ucuz soda kaldi. Cok enteresan.
    Sen de bir turlu memnun olmuyorsun. Insanlar cok cekti burda. Gazcisi millete 8'lerden 25 olur 35 olur diye mallari taktiktan sonra milletin anasi agladi, 2 senedir millet parasini kurtaramadi.

3 senedir hissede olan artik herkes neyin ne oldugunu anladi, selamini bile almiyorlar herifin.

Bu kismi takdir ettim. Insanlar demek ki neyin ne oldugunu anlayabiliyorlarmis. En basta iyi niyetle yaklasip, sonra sapla samani ayirabiliyorlarmis. Yenilere de ben hatirlatirim.

)) dostum agustosta evlilik sureci basliyor yas 40 a dayandi. Bir an once elden cikarmam lazim. Yoksa iyi kar yazdirdi bana cam gruplari totalde memnunum bakma sen heyecanima
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Sen de bir turlu memnun olmuyorsun. Insanlar cok cekti burda. Gazcisi millete 8'lerden 25 olur 35 olur diye mallari taktiktan sonra milletin anasi agladi, 2 senedir millet parasini kurtaramadi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    3 senedir hissede olan artik herkes neyin ne oldugunu anladi, selamini bile almiyorlar herifin.

Bu kismi takdir ettim. Insanlar demek ki neyin ne oldugunu anlayabiliyorlarmis. En basta iyi niyetle yaklasip, sonra sapla samani ayirabiliyorlarmis. Yenilere de ben hatirlatirim.
    Kimdir nedir biz de bilelim?

Alıntı Originally Posted by DungBeetle Yazıyı Oku
    Kimdir nedir biz de bilelim?
    Seans Salonu icindeki Halk Kafe 3'un son sayfasina bakabilirsin.

Adam 8'de millete sattirmadi 25 olacak 35 olacak diye. Gunde 30 sayfa gazladi.
    7'ye indiginde "Bu isi benim gibi yapacaksiniz, mal alirken kazanacaksiniz" diye yazip yazip durdu. Kagit o seviyenin bir kademe ustunu gormedi, 4'e kadar indi. Herif 2 sene sonra gelmis yine ben boyleyim, ben buyum, ben bunu bildim, 4'ten aldim... hay... senin.

Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    )) dostum agustosta evlilik sureci basliyor yas 40 a dayandi. Bir an once elden cikarmam lazim. Yoksa iyi kar yazdirdi bana cam gruplari totalde memnunum bakma sen heyecanima
    Omur boyu mutluluklar karabaht. Even gercekten iyi kazandirdilar sana, nazar degmesin.

TEB'deki gibi boyle birsey olabilir mi acaba yavrularda son gunlerde. 2'de cagri vardi onda. Neyse aklina fikir sokmayayim, vebali bana kalmasin!

8. Soda gibi hisseler altın gibidirler.Herzaman gözdedirler.İllaki birilerinin ilgisini üzerinden nemalanmak üzere çekerler.Böylelerine dikkat edip mala sahip çıkmak en doğrusu.Bence bu tip karlı şirketler geleceğe yatırım yapılacak uzun vade hisselerdir.Satmayacak düştükçe toplayacaksınız.Satarsanız birilerinin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.Temettü ve bedelsiz veren ve sürekli karını arttıran bu tip hisseler ihtiyaç haricinde tutulacak hisselerdir.
    Senelerdir bu topicde ağlayan sızlayan çok insan geldi geçti ama Soda değerini er yada geç korudu.Dahada iyi olacaktır ki eğer birleşme dışında kalırsa tadından yenmez konumuna gelecektir.
    Keza birleşme halinde Şişe gurubunun amiral gemisi Soda dır ve Şişe yide çok olumlu yönde etkileyecektir.
    Bu nedenle vampirlere trollere malınızı sattırmak isteyenlere traderlere kanmadan uzun vadede bu hisselerde sabırla bulunmak en akıllıca iştir diye düşünüyorum.Herkes kendinden sorumludur ve kendi kaderini kendisi tayin eder...Heehh....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sayfa 859/899 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •