Sayfa 868/899 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. burda problem yok ki... birleşme olmasa bu bilançolarla ve dövizle bu kağıt 10'un üstündeydi şu anda rahatlıkla....
    yazık valla...

burdaki arkadaşlar birleşme sonrası şişede devam edecek mi yoksa satacak mı onu merak ediyorum... eskiler bilhassa..
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    burda problem yok ki... birleşme olmasa bu bilançolarla ve dövizle bu kağıt 10'un üstündeydi şu anda rahatlıkla....
    yazık valla...

burdaki arkadaşlar birleşme sonrası şişede devam edecek mi yoksa satacak mı onu merak ediyorum... eskiler bilhassa..
    1.5 yıldır hissedeyim sişe ile birleşirse devam edeceğim. Filmin sonunu merak ediyorum.

3. Demekki beddualarımız boşuna degilmiş, KY sahipsiz. Bizim gelecegimizi çalanların evlatlarından çıksın. Biz nasıl endekse bakıp yapacak birşey yok diyorsak bu haksızlığa vesile olanlarda aynı çaresizlikle sürünsünler......

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

Ben çıkmayı düşünmüyorum. 2 senede para pul olmuş olacağı kadar, gözden çıkardım zevk almaya çalışıyorum.

5. oyakc spk onayından sonra hemen birleşme tamamlandı bizim zırtolar 28 ağustosta toplantı yapacaklar ..acelemiz yok diyorlar
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Demekki beddualarımız boşuna degilmiş, KY sahipsiz. Bizim gelecegimizi çalanların evlatlarından çıksın. Biz nasıl endekse bakıp yapacak birşey yok diyorsak bu haksızlığa vesile olanlarda aynı çaresizlikle sürünsünler......

Aminnnnnnn

7.  Alıntı Originally Posted by Babakan83 Yazıyı Oku
    Demekki beddualarımız boşuna degilmiş, KY sahipsiz. Bizim gelecegimizi çalanların evlatlarından çıksın. Biz nasıl endekse bakıp yapacak birşey yok diyorsak bu haksızlığa vesile olanlarda aynı çaresizlikle sürünsünler......

Aminnnn

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Evlatlarından çıkmasın. Kendilerinden çıkan her şeye amin . Bugün bizi dövdükleri sopa gün gelsin kendilerine girsin . Öbür tarafta istemiyorum bu tarafta olmalı. Paranın, torpilin çare bulamayacağı dertler başlarından eksik olmasın.

Sayfa 868/899 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •