Sayfa 878/899 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bak güzel kardeşim ben ona en çok uzulenlerden biriyim. Çok daha kötüsü olabilirdi. Hisseye kaç yılımı verdim. Karar verilmiş zaten hiç ettiler, ona kimse birşey yapamadı.
    e o zaman hocam neyin teşekkürü? ironiyi geçtim benim göremediğim neyi görüyorsun? Yardımcı olur musun bana? teşekkürün ve memnuniyetin sebebi ney?
    Bu birleşme saçmalığı olmasa bu kağıt 12- 13 tl arasında bir yerlerde olurdu. Bize ne faydası oldu bu işin SISE nin MSCI ye alınması....

2.  Alıntı Originally Posted by kaiserx Yazıyı Oku
    e o zaman hocam neyin teşekkürü? ironiyi geçtim benim göremediğim neyi görüyorsun? Yardımcı olur musun bana? teşekkürün ve memnuniyetin sebebi ney?
    Bu birleşme saçmalığı olmasa bu kağıt 12- 13 tl arasında bir yerlerde olurdu. Bize ne faydası oldu bu işin SISE nin MSCI ye alınması....
    Haklısın teşekküre gerek yok. 12 13 bile az, 1 e 500 gidenlere gore, ama bilseydik. Bilemedik. Şükür bunada benim için diyeyim.

3. Umarim ay sonu soda kapanisi en yuksekten yapar..

Sent from my iPhone using hisse.net

4.  Alıntı Originally Posted by muratertug Yazıyı Oku
    Ek 23633
    Sodanın aylık bazda 10 yıllık grafiğindeki bu iki dönem birbirine çok benziyor. İlk dönem 26 ay sürmüş. Şu anda yatayda 17. aydayız. Tarih tekerrür ederse 9 ay daha kağıttan bir şey beklememek lazım. YTD
    2019 Kasım ayında soda için yaptığım öngörü. Pandemi ve birleşme hikayesi yoktu o zamanlar. Fena tahmin değilmiş.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Tüm soda yatırımcılarına hayırlı olsun. Yönetim üzmedi, teşekkürler..
    Burada hareket var mıymış yav.

Dostum ne sahip çıkması. Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Bunların yönetimi kadar iyi aile çocuğu bir yönetim olmaz . Bu kadar afilli laflar edip de bu kadar pislik yapılamaz.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by muratertug Yazıyı Oku
    2019 Kasım ayında soda için yaptığım öngörü. Pandemi ve birleşme hikayesi yoktu o zamanlar. Fena tahmin değilmiş.
    Tamam da dizinin en heyecanlı yerinde reklama giren yahut bölümü bitiren yönetmenler gibi en heyecanlı yerine soru işareti koymuşsun

Dün şişe de demiştim. Olması gereken yere yeni yeni geliyor, kazandırırsa bundan sonraki hareketleri kazandıracak. Umarım tarih tekerrür eder sizin grafiğe göre.

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Tamam da dizinin en heyecanlı yerinde reklama giren yahut bölümü bitiren yönetmenler gibi en heyecanlı yerine soru işareti koymuşsun

Dün şişe de demiştim. Olması gereken yere yeni yeni geliyor, kazandırırsa bundan sonraki hareketleri kazandıracak. Umarım tarih tekerrür eder sizin grafiğe göre.
    Soda icin bir tahminim vardi hocam ama anlami kalmadi artik. Sise icin 6 ay icinde 1,5 usd hedefim var. Sonrasi Allah kerim.

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gözün doysun, Bi Bankalara bak ne haldeler. Hem özel hem kamu.
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Burada hareket var mıymış yav.

Dostum ne sahip çıkması. Ölümü gösterip sıtmaya razı ediyorlar. Bunların yönetimi kadar iyi aile çocuğu bir yönetim olmaz . Bu kadar afilli laflar edip de bu kadar pislik yapılamaz.
    Para tekniği yapar.

Sayfa 878/899 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •