Sayfa 893/899 İlkİlk ... 393793843883891892893894895 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 7,137 - 7,144 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sodada şu an arbitraj fırsatı yakaladım. pay vadeliden emiyorum malı , spotta shortluyorum. tarihi fırsat , değneksiz köy buldum , 35 katlı residance yapıp satacam köyün topraklarını , sonradan görgülülere... muğlanın bilmem ne köyündeki taş eve home - office diye 2 milyon bayılan akıllılar olduktan sonra .... ahaha
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Yalnız Sodadan kazandığın para ile bu planlar yapılamaz. Ayıptır. Soda yatırımcısı bi kere hissesini yüzde 9 milyon da artsa satmaz, satamaz. Kovalent bağ ile bağlıdır soda yatırımcısı hissesine.

Shortlamara dayan, sodaya sarıl, siseye râm ol... Yol varsa budur, bilmiyorum başka çıkar yol.

Soda hissesi
    İsmen
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3. şunun coinini çıkartacak yok mu alalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    şunun coinini çıkartacak yok mu alalım.

Ohooo çoktan çıktı be yav.

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/soda-coin/

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    sodadaki pay vadelilerimi bugün olağanüstü kârla kustum bi güzel , malı devirdim birilerinin üstüne. şimdi spotta çimleniyorum.

[IMG][/IMG]
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Sodada tavan yaşamak istiyorum.
    Hadi soda.
    Hayaldi gerçek oldu. Soda hissesi bugün tavan oldu. İnanılır gibi değil.

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Hayaldi gerçek oldu. Soda hissesi bugün tavan oldu. İnanılır gibi değil.
    Soda'nın tavan olmasını @anadolulu_alp'ten sonra görebilen ilk nesil biziz. Şirinleri de görürüz yakında bu gidişle. Balıkesir fabrikasının fotoğrafları da hala gelmedi. Bitti mi acaba?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Soda'nın tavan olmasını @anadolulu_alp'ten sonra görebilen ilk nesil biziz. Şirinleri de görürüz yakında bu gidişle. Balıkesir fabrikasının fotoğrafları da hala gelmedi. Bitti mi acaba?
    Fotoğrafların negatiflerini you jean abi Balıkesir merkez Foto Ayhan’a teslim etmiş. Yakında alınır da buraya yüklemesi de zaman alır. Siyah beyaz olacak ama olsun. Fabrika bacası tüten bir yapıdır. Tavanı fabrikada yaşayanlar ne mutludur şimdi. O fabrikanın içinde olmak isterdim.

Sayfa 893/899 İlkİlk ... 393793843883891892893894895 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •