Sayfa 773/899 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,177 - 6,184 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by KaaN- Yazıyı Oku
    Açıkcası tersini düşünüyorum.

AKP el koyma konusuna katılmıyorum. Devlete geçecek hisseler. Ama piyasada algı tabii ki Tayyip, Atatürkün hisselerine çöktü olacaktır. Akp' nin, hisseleri seçim malzemesi yapacağını da hiç sanmıyorum. Her *oku seçim malzemesi yapmanın faturasını istanbulda ödedi. Tekrar yapmaz. Sadece Chp' ye sıkı düşman olanlar sevinir ve bu da ilave oy getirmez (bence). Chp hisselerinin devlete geçmesine olumlu bakıyorum ama buradan gelen kazançlar resmi evraklarla "chp tarafından" halk ile paylaşılsa, sorun ortadan kalkar. Birde yönetimdeki chp' liler için nasıl bir ara çözüm bulunur bilemiyorum. Vakti zamanında hisseler devlete geçmiş ama yöneticilere ne olmuş onu bulamadım.

Bu aralar Bist30 hisselerinin özsermaye karlılıklarına bakmaya başladım son 6 sene için. Soda gerçekten taş gibi maşallah. Şu iş çözülse gerçekten önü en açık firmalardan biri. Tam uv ve temettü hissesi.
    CHP mi devlet mi deseniz tabiki devlet . Ama AKP mi CHP mi deseniz , orada soru işareti beliriyor. Yani bir Türk Telekomu düşününce. Neyse siyasi bir atmosfer oluşmasın. Bizi ilgilendiren kısmına bakalım.

Seçim malzemesi olur , konu ne olursa olsun CHP 'ye vurulan her tekme tabanın hoşuna gidiyor. Yalan söyleyemem, açıkçası ben de haz duyacağım. Şu yönetimdeki elemanların yaptığı bu pislikten sonra onların yerinden edilmesi beni mutlu edecek .

CHP ne paylaşırsa paylaşsın, karşı taraftan kimseyi ikna edemez . Bal tutan parmağını yalar diye boşa dememişler. Hiçbir çıkarı olmayan insanlar iş bankasının bize böyle bir pislik yapmasına izin vermezdi . Atatürk adına mı bize pandik attılar, üstelik bu yatırımcıların çoğu kendileriyle aynı dünya görüşüne sahipken.

Sonuç ne olur. Bence birleşmeden önce bir şeyler olmasını erken buluyorum.
    Dediğiniz doğru taş gibi hisse ama bize ne kadar faydası var . Bize faydalı olmasına ne kadar izin veriliyor. Devlette olunca belki daha iyi olur, hakkettiği yere gelir kimbilir.

Bir buçuk yıldır soda hissesinde oynan oyunları gördükçe iş bankasına da CHP' de lanet olsun diyorum. Kızanlar olacaktır ama birgün bunlara lanet okuyacağım benim de aklıma gelmezdi.

2. temettütü yatan var mı

3.  Alıntı Originally Posted by fb1907 Yazıyı Oku
    temettütü yatan var mı
    benim daha geçmedi hisse fiyatı %10 artınca geçirecekler galiba ...

4. Temettü bugün öğlene doğru yatması gerek

5. Bilgilendirme: SODA.E payinin % 20,825 oranindaki kar payi nolu hesabiniza 2 is gunu sonra yatirilacaktir. Bilgi:

Bugun geldi vakifbank ne yapcak 2 gun daha mi kullancak parayi ...

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ironman16 Yazıyı Oku
    Bilgilendirme: SODA.E payinin % 20,825 oranindaki kar payi nolu hesabiniza 2 is gunu sonra yatirilacaktir. Bilgi:

Bugun geldi vakifbank ne yapcak 2 gun daha mi kullancak parayi ...

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    öyle olursa kurumunuzu değişin acil

7. Arayacağım şimdi zaten en yüksek komisyonubaliyor bide boyle benim parami kullanmasin birleşme olayı olmayaydı değiştirirdim

8. temettü hesabıma geçti ziraat yatırım

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 773/899 İlkİlk ... 273673723763771772773774775783823873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •