Special Days Image
Sayfa 162/899 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Simdi birsey yazsam laf sokmus olacagim. Pre-emptive strike ile beni etkisiz hale getirdin. Muahahaha

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Simdi birsey yazsam laf sokmus olacagim. Pre-emptive strike ile beni etkisiz hale getirdin. Muahahaha
    Pre-emptive strike ile seni etkisiz hale mi getirdi? Bak şu yaramaza. Bizim buralarda pek kimse yapmaz o şeyi.

3.  Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    trade etmesen bu kadar neden uğraşayım 69 al 73 sat bunu burdan yazmak bence gereksiz burda herkes bunu yapıyordur...
    Yapmayanlarda var emin ol. Yarın hakkında bir fikrim yok demişsiniz? Bırakınız yarını veya öbür ayı, bir yıl sonrasını kestirmeyi ongorebilmelisiniz? Tebrikler saygılar.

4.  Alıntı Originally Posted by ekoloji Yazıyı Oku
    Thyao uçtu, bizimkine bak gidiyor diye seviniyoruz, bu haline...
    Thyao nün işi o, inerken de kalkarken de! Adam orada burada yazmış soda için, çok çabuk gitti iki gün sonra maaş günüydü bekleyemedi diye. Yahu biz ne yapak 200 kademe indi. Sabır yok ki kimsede. Hemen zengin olak istiyorlar. Yok öyle.

5.  Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkürler.
    "Şahsi fikrim; Trade etmek için yanlış zamanda yanlış hisseyi seçmişsiniz." yazmak yeterliymiş.
    İtiraf etmek gerekir ki ben de özensiz yazmışım.
    Saygısızlık etmek değildi amaç. Affola.

Öte yandan sadece duygularıyla düşünen, bununla yetinmeyip başkalarını da etkileyebilecek biçimde yazan bir profil var.
    Kendi kısıtlı bilgisi veya sağdan soldan duyumla hisseyi alınca, gelip:
    "Uçacak, kaçacak...", hayal ettikleri olmayınca da, "rezil-rüsva, 5 sene gitmez, 4 lira olacak.." demekte sakınca görmeyen... Anksiyete bundandır.
    Selamlar, saygılar.

*Bu vesile ile sana da selam olsun @keko hocam.
    Çabuk tüketmişsin cephaneyi.
    Sn. Obblomovv, bu cevabınız için ben teşekkür ederim.Amacım kalp kırmak falan değildi,sonuçta hepimiz aynı amaç için buradayız.Bazen böyle yanlış anlaşılmalar olabiliyor.Sağlıcakla kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Pek birsey biliyora benzemiyorsun yigit. Daha sirketin yatirimlarindan bile haberin yok. Biri birsey yaziyor "ha oyle", baskasi birsey yaziyor "uzuldum boyle"...
    Arkadaşım ,ilk yazımda çok bildiğim bir şirket olmadığımdan bahsettim zaten.Garan'ın bile %10 düştüğü gün dik durmasından etkilendim dedim.Neden bu kadar baskılandığını sordum ,sağolsun Nasuh Bey açıklama yaptı.Şirketin tüm yatırımlarını bilmek durumunda değilim.Amacım trade etmekti.Bugün şükür kritik ABD görüşmesi öncesi de %50 trade ettim...

Surda olumsuzlarini toplamistik, ordan da bak, isine yarar belki: https://www.hisse.net/topluluk/showt...07#post3688207

8.  Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku

bugün artıda. bu şekilde kapatması iyi, devamı gelir inş......

Bugünde yukarı hareketine devam.5.91 5.95 ve 5,98 son ve hacimle geçilmesi gereken seviyeler.Artık 6 üstünde oynaşsın SODA.Bakalım yeşil oku nerede yakacak....Şu anda zorlaya zorlaya çıkıyor.Kendine has sert yeşil çubuklar olmasını bekliyorum ......

yarın 50 günlük aşağı geçebilir.
    Son düzenleme : yucin; 14-11-2019 saat: 00:04.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sayfa 162/899 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •