Sayfa 407/899 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    birleşme sonunda tek 1 hisse mi olacak ?
    Evet tek hisse olacak şişe olacak ötekiler kapanacak.biçilen değere göre herkeze şişe hissesi verilecek.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Ben de aylardır anacam forumuna yalnız yazıyordum. Bir tane homo sapiense hasret kalmıştım iyi oldu bu
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

SODA - Soda Sanayii

Bence yeni şirketin adı da değişsin şişe olmasın. ATSİSOP filan olsun. hepsinin baş harfi şişe ile sodanın ilk iki harfi. Anacam trk sise soda pasabahce

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Yalnız toplam market değeri 25 milyar lirayı geçecek. Dev olacak

borsa için 1 hafta ekranı kapatma vakti.

devamında gelen haberleri süzerek karar vermek zarar ettirmez.

oyak ve iş bankası bence çok geciktiler. keşke çok daha önce bunları yapsalardı.

yatırım tavsiyesi içermez, yarın ömür boyu unutulmayacak cinsten nahoş olaylar olabilir.

6. Babalar sana bana para yedirmez
     Alıntı Originally Posted by cancan5001 Yazıyı Oku
    Şirketler için olumlu tabiki beğemmeyen yatın çıksın yarın yükselişolacaktır.pd/dd yle alakası yok değerleme y@pılacak.örnek oyak çimentoların birleşmesi aslan çimentonun pd/dd 9 küsürlerde.sodaya iyi değer biçilmeli amerikada cinerle ortak fabrika kjruyor cepteki dolarlar falan.ayrılma hakkı haberden aonraki 30 günlük ortalama diye biliyorum oyüzden babalar fiyatı yukarı sürecektir.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Bence yeni şirketin adı da değişsin şişe olmasın. ATSİSOP filan olsun. hepsinin baş harfi şişe ile sodanın ilk iki harfi. Anacam trk sise soda pasabahce
    Yeni şirket şöyle bir şey olacak :

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    Yalnız toplam market değeri 25 milyar lirayı geçecek. Dev olacak
    adeta CAM Borsa Yatırım Fonu olacak.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Sayfa 407/899 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •