Sayfa 674/899 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Al hisselerini "Sok gö.üne" diyip zamanı gelince 6,39 dan ayrılıcam..

2.  Alıntı Originally Posted by ValueInvestor Yazıyı Oku
    Al hisselerini "Sok gö.üne" diyip zamanı gelince 6,39 dan ayrılıcam..

içimi okudun abi.

ben de senin gibi düşünüyorum.

5 sene evvel başladım alımlara.

nedeni temettü , sermaye artışı. yatırım. girdiler tl - satış döviz olması idi.

balıkesir yatırımı - abd yatırımı şöyle böyle 2 sene gayet güzel kandırıldık. 8 lerden satmadık. şirkete güvendik. şimdi dalga geçer gibi bir oranla şirkete çöküyorlar.

maden haberini yapan da bunlar. yukarı sürende. aşağıya 4 lere sürüp toplayan da.

Allahlarından bulsunlar. ben artık bu güvensizlik ile devam edemem. maliyetim düşük fakat midem bulandı.

son 2 senedir zaten %22 temettü ile çarpıldık. üstüne de bu olay.

etme bulma dünyası ama. gün gelir size de çökerler..

yazıklar olsun. ben hakkımı helal etmiyorum. bunu da söyleyecegim zamanı geldiği zaman yetkililere.

3.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Dün de yazmıştım 25 şubat öncesi alanlar için bugün ki fiyatın çok önemi yok, asıl olan 1,15 çarpı şişe fiyatı. Ama 25 şubattan sonra alanlara geçmiş olsun. Hoş şişe fiyatı 4 lira olduktan sonra 1,5 oran olsa ne yazar. 1 liraya düşürsen de bekleyeceğim, hatta çağrıdan ayrılmayı düşünüyordum, artık ondan da vazgeçtim şişeyle yola devam. Bu topik de son yazım olsun geçiyorum şişe sayfasına. Sizlerde gelin o tarafa kapanacak tahtaya yazmanın anlamı yok.
    Şöyle bir durum var. Genel kurul tarihine kadar yeni tebliğ çıkmaz ise eski tebliğ geçerli olur ve bugün alanlar bile ayrılma hakkı fiyatından satmaya hak kazanır.
    Eğer olurda yeni tebliğ çıkarsa o zaman da Soda nın adil ayrılma hakkı fiyatı bu fiyatların bayağı bir üzerinde olması gerekir. Yani her iki durumda da bekleyen zarar etmez diye tahmin ediyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    içimi okudun abi.

ben de senin gibi düşünüyorum.

5 sene evvel başladım alımlara.

nedeni temettü , sermaye artışı. yatırım. girdiler tl - satış döviz olması idi.

balıkesir yatırımı - abd yatırımı şöyle böyle 2 sene gayet güzel kandırıldık. 8 lerden satmadık. şirkete güvendik. şimdi dalga geçer gibi bir oranla şirkete çöküyorlar.

maden haberini yapan da bunlar. yukarı sürende. aşağıya 4 lere sürüp toplayan da.

Allahlarından bulsunlar. ben artık bu güvensizlik ile devam edemem. maliyetim düşük fakat midem bulandı.

son 2 senedir zaten %22 temettü ile çarpıldık. üstüne de bu olay.

etme bulma dünyası ama. gün gelir size de çökerler..

yazıklar olsun. ben hakkımı helal etmiyorum. bunu da söyleyecegim zamanı geldiği zaman yetkililere.
    ben de zararda diilim 6,39 dan çıkınca..
    bundan sonra birleşme iptal deseler bile yönetime güven kalmadı.
    aynen, bankası dahil iş grubunun hiçbir ürününü kullanmıcam bundan sonra..

5. bende 6,39 dan ayrılacağım bunun için nereye başvuracağız ben kendi bankamdan almıştım hisseleri şimdiden ihtar çekmek lazım mı ve nereye

6.  Alıntı Originally Posted by ValueInvestor Yazıyı Oku
    Al hisselerini "Sok gö.üne" diyip zamanı gelince 6,39 dan ayrılıcam..
    Biraz yukari surseler zaten herkes ayrilirdi, 6.39'a ne kalmisti ki?

7.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şöyle bir durum var. Genel kurul tarihine kadar yeni tebliğ çıkmaz ise eski tebliğ geçerli olur ve bugün alanlar bile ayrılma hakkı fiyatından satmaya hak kazanır.
    Eğer olurda yeni tebliğ çıkarsa o zaman da Soda nın adil ayrılma hakkı fiyatı bu fiyatların bayağı bir üzerinde olması gerekir. Yani her iki durumda da bekleyen zarar etmez diye tahmin ediyorum.
    Başvuru ne zaman?
    dün değil bir evvelki gün..
    Bankacılık kanununda değişiklik ne zaman?
    20 Şubat 2020
    Normlar hiyerarşisinde Kanun mu üstün, tebliğ mi?
    Kanun
    Buna göre tebliğ kanuna aykırı olabilir mi?
    Olamaz..
    O halde Başvuru da tebliğ kanuna uygun bir biçimde çıkarılmadan onaylanamaz..

Burası Türkiye herşey olabilir mi?
    O kadar da değil..
    Görevi Kötüye kullanma, işlemin iptali ve yürütmenin durdurulması gibi taleplerle yargı yoluna başvuran çok olur kanımca..

8. Isbankasi tam durzu olmus. 2 hafta once 7 kusur hedef ver. Dunde degisim fiyatı nedeniyle 5 kusur e indir öneriden cikar. Ne pislik insan ve kurum bunlar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 674/899 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •