Special Days Image
Sayfa 529/899 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,225 - 4,232 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Cahile dogruyu,yalanciya gercegi anlatamazsın derler.Tolstoy șöyle der "Cahil ile tartıșìrken,söyleyecegin her söz,ateșe atılmıș bir odundur"der.Imam Gazali de șöyle soyler."Cahillerle tartıșmayın,zira ben hiç kazanamadım"Yine bir felsefeci șöyle der "Cahillerle yaptigim bütün tartismaları kaybettim"Bu konuda yüzlerce söz vardìr.Evet ben hatalıyım ki seninle tartismaya girdim..Anlatiyorum anlamiyorsun bir turlü...pwc ye yazma nedenim Sodayj hangi fiyattan aldigim degildir.Soda nın diger sise cam grubundakilere gore daha hızlı büyüyen bir sirket oldugunu onemli bir kac veriyle vurgulamamdir,bu veriye agirlik verilmezse magduriyet olusacagini vurguladim..Tahmin ediyorum ki onlar da o kriteri goruyorlardir ve digerlerine gore Sodaya adil bir fiyat bicilecektir..Ha sayet sadece simdiki temel bazi rasyolari kıstasları alirlarsa evet soda yatirimcisi magdur olur.Bu konuyu anlamiyorsan bu piyasada erirsin.Seni piyasaya havale ediyorum.Cunku dogrulari yazdim sen dogrulara saldiriyorsun.Bu burdaki son yazim..Gercekten beni üzdün..
    Ziyacığım bilgi sahibi değilsin bu konulara yeni baslamışsın belli, bunu nereden mi anlıyoruz.
    Pwc şirketine ulaşmaya çalışıp, onlara değerleme fiyatlarını sormandan belli, başka nerden mi anlıyoruz
    Sodanın ederi bu değildir mağduriyet yaşanmasın diye muhatap şişe grup yerine yine pwc yi aramandan anlıyoruz, başka nerden mi anlıyoruz
    Fiyat konusunda mağduriyet yaşadığını yazdın, 6.28 aldım dediğini unuttun sonra kıvırdın sodanın geleceğine inanmıştım o nedenle mağduriyet yaşadım diyorsun.
    Zaten bir halttan cakmayanlarin klasik demagoji argümanı da "bilgi verene neden bukadar saldırılıyor" senin bir üst modelin vardı cevap yazamadığı yerde ya hakaret ederdi yada bu argümana sığınırdı ama asla sağlıklı bir cevap gelmezdi sen de aynısın junior.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2. arkadaşlar endeks 118000 aşağı kırarsa otomatik talimatlar devreye girer. ve bu durum 112000 bine kadar götürür. kökten zarardayız. geçmiş olsun

Alıntı Originally Posted by YATIRIMCI-X Yazıyı Oku
    Cahile dogruyu,yalanciya gercegi anlatamazsın derler.Tolstoy șöyle der "Cahil ile tartıșìrken,söyleyecegin her söz,ateșe atılmıș bir odundur"der.Imam Gazali de șöyle soyler."Cahillerle tartıșmayın,zira ben hiç kazanamadım"Yine bir felsefeci șöyle der "Cahillerle yaptigim bütün tartismaları kaybettim"Bu konuda yüzlerce söz vardìr.Evet ben hatalıyım ki seninle tartismaya girdim..Anlatiyorum anlamiyorsun bir turlü...pwc ye yazma nedenim Sodayj hangi fiyattan aldigim degildir.Soda nın diger sise cam grubundakilere gore daha hızlı büyüyen bir sirket oldugunu onemli bir kac veriyle vurgulamamdir,bu veriye agirlik verilmezse magduriyet olusacagini vurguladim..Tahmin ediyorum ki onlar da o kriteri goruyorlardir ve digerlerine gore Sodaya adil bir fiyat bicilecektir..Ha sayet sadece simdiki temel bazi rasyolari kıstasları alirlarsa evet soda yatirimcisi magdur olur.Bu konuyu anlamiyorsan bu piyasada erirsin.Seni piyasaya havale ediyorum.Cunku dogrulari yazdim sen dogrulara saldiriyorsun.Bu burdaki son yazim..Gercekten beni üzdün..
    Benim de corbada tuzum olsun. Abraham Lincoln'un bir sozu de var:

"Cahille tartisma, seni seviyesine indirir, sonra tecrube ile yener".

Muahahahaha. Kimseye karsi yazmadim da... sizler de olmasaniz topik olup gidecek.

4. SODA - Soda Sanayii

O değilde bazı kişiler kendini akıllı görüp karşı tarafı cahil görüyor ya sürekli ve genel çoğunluk insanımızın özelliği zaten budur,burdada aynı tepkiler kendini gösteriyor,

Sen kimsin,cahil ama bunu diyen birisi ve sen kimsinin karşılığı olan sen kimsin olmayan kişi oluyor ve cahil olmayan oluyor,

Keşke cahilliğe karşı sertifika olsada,cahil denen zaten o sertifikayı gösterse,bak bende sendenim aslında cahil deyilim dese,e ozamanda sertifikalı cahil olan adama cahil diyen cahil olucak o nasıl olucak,

Güzel ülkenin,güzel forumunun, güzel insanları.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Benim de corbada tuzum olsun. Abraham Lincoln'un bir sozu de var:

"Cahille tartisma, seni seviyesine indirir, sonra tecrube ile yener".

Muahahahaha. Kimseye karsi yazmadim da... sizler de olmasaniz topik olup gidecek.
    Bende tuz çok ama her çorbaya tuz atmıyorum be kardeş, önce tadına bakıyoruz gerekli ise atıyoruz, yoksa tuzdan bol ne var. Mevzu sadece atmak ise, atan atana zaten.

Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    bir can geldi. 6,23 ten 2 dk da 6,35. hadi bakalım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7. 6.39 u gördü yüksekdikçe birileri satıyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488

Sayfa 529/899 İlkİlk ... 29429479519527528529530531539579629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •