Sayfa 167/899 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by mustafa68 Yazıyı Oku
    soda varsa bende varım
    hoşgeldin mustafa kardeşim. nerelerdesin yahu...
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. İyi ki Soda almamışım düştü diye 4 ay önce, direkten dönmüşüm.

3. Ne güzel bir forum sessiz sedasız tertemiz. Herkes birgün gidecek kimbilir. Ben hep buralarda olacağım. 1 üye 2 misafir.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Ne güzel bir forum sessiz sedasız tertemiz. Herkes birgün gidecek kimbilir. Ben hep buralarda olacağım. 1 üye 2 misafir.
    Neden böyle dedim ortalama güzel bir trend yakaladım yıllardır kendime saçma sapan yerlerden almamayı ogrendim, yükseliş ve rallilerinde en azından bunu yapmadım her yüzde yüz çıkışın bir geri dönüşü olabileceğini kabullendim, o esnada diğer hisselerimde ilgilendim para yatırma bakımından. Dususlerinde portfoyumde değilmiş gibi düşündüm keza diğer hisselerim içinde durum aynı. Doldur boşalt yaptığım hisselerde var tabiki. Daha önce çok dile getirdim düşmesini istiyorum diye nitekim de oldu. Herşey dikine dikine zaten çıkmaz. Burada kaybedilen elbette zaman ama kazanılan bir portföy var stratejiniz var ise. Sadece tek hisseye bağımlı olmamak gerek. Değişik emtialardan değişik betalardan oluşacak bir portföy kazandirmissa eğer varsın zaman kaybolsun.
    Herkesin amacı,beklentisi farkli. Yıllar öyle de geçecek böylede. İnsan zaten alışmış olduğu koşulları degistiremiyor, yaşam şartlarını. Bu yüzdende yaşamım hep aynı. Saygılar.

5. [QUOTE=yucin;3893085]
     Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku

Bugünde yukarı hareketine devam.5.91 5.95 ve 5,98 son ve hacimle geçilmesi gereken seviyeler.Artık 6 üstünde oynaşsın SODA.Bakalım yeşil oku nerede yakacak....Şu anda zorlaya zorlaya çıkıyor.Kendine has sert yeşil çubuklar olmasını bekliyorum ......

Bozulma yok görünümde .5.80 i gördü.Oyun peşinde değillerse yola devam ......

Dar alanda gidip geliyor ve henüz bir harekete başladı denemez SODA için..Şimdilik sorun yok.....Bakalım nerede nasıl yakacak yeşil oku.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

6. Uzun zamandir her ayin belli bir gunu fiyatina bakmaksizin aliyorum..7,50 den de aldim 5,30 dan da..Temettu dagittiginda da aliyorum yatan parayla..Uzun yillar devam etmeyi dusunuyorum omrumuz varsa..Bakalim zaman ne gosterecek bize.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    İyi ki Soda almamışım düştü diye 4 ay önce, direkten dönmüşüm.
    Iyi ki Soda satmisim 6 ay once, temettuculerin hepsini mallamisim.

2 senede hedefin 1/20'sini kazandik, insaallah borsanin en fazla bos yere ovulen 30 hissesinde hedefimizi bu hayatta tutturacagiz.

Olmadi cocuklarimiz mallamaya devam eder temettuculeri.

iyi ki soda bu fiyatlarda. yükselen hisseleri sattıkça aldığım bir hisse. kötü bilançosu olan hisseler yükseldi. geçen senenin oldukça altında kar açıklayan bankalar dahi yükseldi. ucuz hisse bulmak zor. ha bu da karını düşürdü, lakin geçen sene karını çok arttırmıştı. diğer taraftan gelecek sene doğal gaz fiyatlarında düşüş bekleniyor. karı yine artacaktır ki bu durum 1 sene için % 20-50 lik bir potansiyel yaratıyor. % 10 faiz ortamında iyi getiri.

Sayfa 167/899 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •