Sayfa 860/898 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870 ... SonSon
Arama sonucu : 7184 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Eyw sagolasin.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Omur boyu mutluluklar karabaht. Even gercekten iyi kazandirdilar sana, nazar degmesin.

TEB'deki gibi boyle birsey olabilir mi acaba yavrularda son gunlerde. 2'de cagri vardi onda. Neyse aklina fikir sokmayayim, vebali bana kalmasin!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 3 iş günü kaldı 16 temmuz da bültene

Birleşme Sözleşmesi ve Birleşme Raporunda degişiklik olacagını söylenmişti kap düşen bir bilgi yok

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by yucin Yazıyı Oku
    Soda gibi hisseler altın gibidirler.Herzaman gözdedirler.İllaki birilerinin ilgisini üzerinden nemalanmak üzere çekerler.Böylelerine dikkat edip mala sahip çıkmak en doğrusu.Bence bu tip karlı şirketler geleceğe yatırım yapılacak uzun vade hisselerdir.Satmayacak düştükçe toplayacaksınız.Satarsanız birilerinin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.Temettü ve bedelsiz veren ve sürekli karını arttıran bu tip hisseler ihtiyaç haricinde tutulacak hisselerdir.
    Senelerdir bu topicde ağlayan sızlayan çok insan geldi geçti ama Soda değerini er yada geç korudu.Dahada iyi olacaktır ki eğer birleşme dışında kalırsa tadından yenmez konumuna gelecektir.
    Keza birleşme halinde Şişe gurubunun amiral gemisi Soda dır ve Şişe yide çok olumlu yönde etkileyecektir.
    Bu nedenle vampirlere trollere malınızı sattırmak isteyenlere traderlere kanmadan uzun vadede bu hisselerde sabırla bulunmak en akıllıca iştir diye düşünüyorum.Herkes kendinden sorumludur ve kendi kaderini kendisi tayin eder...Heehh....
    Abi dalga mı geçiyorsun allah aşkına. Soda ebesini belledi yatırımcının. Bence hiç soda güzellemesi yapacak zaman değil.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    İki sene önce 8 lira olan hisse , emsalleri 3 'e katlamışken, bu 7 lira oldu diye ne yapak amkhdjksisos, halaya mı durak.
    Sodanın da , şişenin de, iş bankasının da ......
    AdanaA 'dan bir kısım satıp soda almıştım 6 lira iken . Neredeyse iki kat oranla değişime girdi ve yeni Oyak fiyatı belli.

Ama olsun soda kraldır, soda bir tanedir , sileyim sodayı, amqjdjiapakc içleri.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Bu hafta bülten gelmiyor mu , ulan ne spk 'ymış. Fayda beklediğimden değil işlenceyi uzatma .
    İş bankası ne dediyse doğrudur, çok bile vermiş size , de ki bitsin artık.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Abi dalga mı geçiyorsun allah aşkına. Soda ebesini belledi yatırımcının. Bence hiç soda güzellemesi yapacak zaman değil.

Birleşme zamanlaması çok kötü oldu farkındaysan.Bu ve sonraki zaman dilimlerine odaklanmıştım Soda için uzun vadede...Kısacı ve al satçılar göremez görmekte istemezler ama işte *** ettiler güzelim hissenin geleceğini..Kızmakta sövmekte yerden göğe kadar haklısın .İnş. Ağustos toplantısında birleşme dışı kalır Soda tek ümidim bu.Bekleyeceğiz tek çare bu...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İki sene önce 8 lira olan hisse , emsalleri 3 'e katlamışken, bu 7 lira oldu diye ne yapak amkhdjksisos, halaya mı durak.
    Sodanın da , şişenin de, iş bankasının da ......
    AdanaA 'dan bir kısım satıp soda almıştım 6 lira iken . Neredeyse iki kat oranla değişime girdi ve yeni Oyak fiyatı belli.

Ama olsun soda kraldır, soda bir tanedir , sileyim sodayı, amqjdjiapakc içleri.
    doğru söylüyorsun zamanında iyi kazandırdı ancak sürekli kazandıracak bir hisse olsa kimse başka hisselere yönelmez zaten.4 küsür liralardan aldım sata sata en son 8 liradan verdim.ama pederden intikal edenler 6,2 maliyetli duruyor hala
    şimdi saydığın hisseler i almaya kalksan belki onlar 1-2 yıl yerinde sayacak başkaları gidecek maalesef kumarhane böyle işliyor.

bir de şu var benim için temel analiz önemli iş yapan para getiren bir şirket.kasasında dünya kadar döviz olan göstergeleri olumlu şirket.bazı şirketler var ki örneğin zincir mağazalar...dükkanlar kiralık lojistik firması depolar herşey kiralık.yarın ben kapatıyorum dese adamların 1 tl gayrımenkulu vs si hiçbirşeyi yok paravan şirket gibi.şimdi ben bir şirkete inanıp ona ortak olduysam bu paravan şirketlerde param batacağına sodada batsın kafasındayım yoksa 2 senedir yatırımcısını çok üzdü soda kesinlikle haklısın

evde santral holding hisse senetleri var fiziki ...mangal yakarken kullanılabilir en azından soda böyle bir konuma gelecek şirket değil...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Kurban Bayramı gelse de, inatçı keçi sayısı azalsa..🤔

Sayfa 860/898 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız