Sayfa 813/899 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    ben sizin gibi düşünmüyorum iş bank gurubu kurumsal bir şirket kim , kim için gayri meşru şekilde şirkete para kazandıracak para trafiği devamlı kontrol altında o riski kimse göze alamaz şişe gurubunu avrupa ve dünyada üretim ve satış ofisleri var bilinen bir şirket yurt dışından yatırımcılar ve fonlar üzerinden alınıp satılan bir şirket kovit 19 sebebiyle bist de yabancı payı 65 lerden 52 lere kadar düştü fonların kimi ihtiyaç dan kimi tl ye güvenmediğinden kimi de birleşmeyi beğenmediğinden satış yapmışlardır . ama şahıs şirketi olsa onlar bir yolunu bulup gayri meşru şekilde alıp satabilirler belki yapıyorlardır .
    yatırım tavsiyesi değildir
    Allah iyiliğini versin

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by meliheken26 Yazıyı Oku
    Selamın aleyküm ortaklar bugün ben de yanınıza geldim.Teknik,temel,hikaye,grafik ne ararsanız var maşallah.Merril satışları da biter elbet.Yakın zamanda 8 lerde tekrardan görüşmek üzere.
    Bizi çok hirpaladilar , biraz sen oyala bunları da az dinlenelim .

Hoşgeldin dostum ....

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bizi çok hirpaladilar , biraz sen oyala bunları da az dinlenelim .

Hoşgeldin dostum ....
    Hoşbulduk dostum ayağım uğurludur.Merili şu kağıttan uzaklaştıracağımı düşünüyorum.(Meril kimin malını satıyor takaslarda çözemedim tam olarak ama).

4. en geride bu kaldı bakalım.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kyhnki Yazıyı Oku
    en geride bu kaldı bakalım.
    Bakarsın şişe, sodayı geçer. Sonra da 1.16 vererek ne kadar yatırımcı dostu olduklarını, ne kadar şerefli ve kurumsal bir şirket olduklarını gösterirler bize . Biz de dua ederiz , ülkemizin güzide şirketine.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by meliheken26 Yazıyı Oku
    Hoşbulduk dostum ayağım uğurludur.Merili şu kağıttan uzaklaştıracağımı düşünüyorum.(Meril kimin malını satıyor takaslarda çözemedim tam olarak ama).
    Hele geç otur, az soluklan. Agaya bi ayran verin ordan ...

Oyuncuların ne yaptığını / yapacağını bilemeyiz ama senarist iş yatırımdır. Mal kıvamına gelince ünlü çete iş başına geçer. Her sene bir iş bank hissesine dadanır bunlar, iş yatırım yine iplerini salar.

Birlesme olacaksa Soda suan 6.46 aslinda. Spk orani daha artirirsa daha yukarisi gercek fiyati. Birlesme iptal olursa yine artacak. Her halukarda sodali gunler basladi. Merilin 1 haftada net 36 milyon satisi bile dusuremedi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Birlesme olacaksa Soda suan 6.46 aslinda. Spk orani daha artirirsa daha yukarisi gercek fiyati. Birlesme iptal olursa yine artacak. Her halukarda sodali gunler basladi. Merilin 1 haftada net 36 milyon satisi bile dusuremedi.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    200.000.000 milyonluk satış oldu,az buz değil

Bunca malı burdan nasıl aldılar?
    Alanlar ky mi ?

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 813/899 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •