Sayfa 284/899 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

hisse endeksin hatırına buralarda tutunuyor. aslında gitmeye hiç niyeti yok gibi.

madem öyle bize de aşağı hareket başlayınca gereğini yapmak düşer.

ytd.

2. Adamın milyonları var demekki
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne ziyafeti yav Cuno. Adam gecende "Halk Bankasi 15 olsun" diyene, "15 olursa sana "ada" alirim" dedi! Hedef buyult!
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Doğru asıl yarınki hareket önemli
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    hisse endeksin hatırına buralarda tutunuyor. aslında gitmeye hiç niyeti yok gibi.

madem öyle bize de aşağı hareket başlayınca gereğini yapmak düşer.

ytd.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yılda bir kere buraya gelip "forumda pek yazmasam da 48 yıldır Soda biriktiriyorum, sadece alırım satmam, temettülerle yine soda alırım" yazan arkadaşlar vardı artık pek uğramıyorlar, sattılar sanırım.

kalbi temiz samimi insan osman bey sodadan çıktığımda 73 bin lotum vardı 5,20 lerden alıp 5,65-5,74 aralıklarında ereğliye geçtim çok sükür ki geçmişim.tekrar sodaya geçsem 87 bin lot soda alabiliyorum. zamanında cesur kararlar vermek faydalı oluyor kardeş.yatırım yapan bir şirkette uzun vade kalan çok kazanır. hepinize bol kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    kalbi temiz samimi insan osman bey sodadan çıktığımda 73 bin lotum vardı 5,20 lerden alıp 5,65-5,74 aralıklarında ereğliye geçtim çok sükür ki geçmişim.tekrar sodaya geçsem 87 bin lot soda alabiliyorum. zamanında cesur kararlar vermek faydalı oluyor kardeş.yatırım yapan bir şirkette uzun vade kalan çok kazanır. hepinize bol kazançlar.
    Maşallah sn Bozoklu, kazancınızın daim olmasını dilerim, darısı bizlerin başına.

6.  Alıntı Originally Posted by oralet_osman Yazıyı Oku
    maşallah sn bozoklu, kazancınızın daim olmasını dilerim, darısı bizlerin başına.
    amin inşallah kardeşim.

7.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yılda bir kere buraya gelip "forumda pek yazmasam da 48 yıldır Soda biriktiriyorum, sadece alırım satmam, temettülerle yine soda alırım" yazan arkadaşlar vardı artık pek uğramıyorlar, sattılar sanırım.
    Soda da yazacak pek bir şey bulamıyorum. Daha önce de bayağı sabırlı olunması gerekeceğini yazıp, bir kısmı ile al sat yapılması gerekecek diye belirtmiştim. Aksi halde bıktıracaktır. Yatırım bitince ihya edeceği düşüncesindeyim. Bu yatırımı iş grubu yaptığı için hayal kırıklığı yaşamayacağımızı ve bunu bilen yatırımcılarında zamanı gelince hisseye girişini göreceğiz. Bu süre zarfında alınan temettülerle yeni hisse yatırımları yapılabilir. Züğürt tesellisinde bulunulabilir.

Saygılar.

Sayfa 284/899 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •