Sayfa 405/898 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 7184 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Vay arkadaş benim lot altı hisselerim ne olacak şimdi? En büyük sıkıntı bende.

2.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Pamuk hanım tam olarak ben de hatırlayamadım sanırım çevre sokaktaydı. Ama orada karşılaşmasak da, daha aşağılarda gölge, limon veya nöans da kadehimizi yudumlarken uzaktan da olsa bir göz göze gelmişliğimiz, bir ikircikli bir bakışımız olmuştur iki yabancı gibi.
    Gölge bara çok takılırdım ama göz göze gelmiş olmamız imkansız zira bir erkek olarak kadınlardan ilgi alanıma giriyor.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Benim tahminim bunlar şirketleri birleştire birleştire en sonunda X30 şirketleri ve X100 şirketleri de birleştirecekler. Sonunda borsada 3 tane hisse olacak

X30
    X70
    Diğer A.Ş.

X30 aynı zamanda X100ün de içinde olduğu için 100-30=70 olur.

Bu arada ben olsam milleti trollemek için yeni şirketin adını

ANACAM+DENİZLİ+SODA+PAŞABAHÇE+TRAKYA = SODA KÜL A.Ş. yapardım kafalar iyice karışssın. Borsa kodu yine SODA olurdu.

4. Nötr bir haber..Spekülasyon yapamazlar elinde hisse olanlar o yüzden normaş seyrinde devam eder.en iyi denizli camı etkiler ..kâr falan yok onda.en iyi şirket sodaydı..tüm camlardaki baskı düşükten çağrı yapmak isteyen şirletler tarafından yapılmış belli oldu.yoksa 6 fk da soda bulmak bu ortamda zordu. Yine de hayırlı olsun

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

oyak grubu için:

misal bolu çimento çok borçlu, adana çimento çok güzel beyaz çimento tesisleri ve liman avantajı var, ünye çimento çok stabil, mardin çimento kapasitesinin çok altında çalışıyor, aslan çimentonun halka açıklık oranı çok düşük.

bunların tüm avantaj ve dezavantajlarına göre bir fiyatlama yaptılar ama tabii ki serbest piyasada mükemmel fiyatlama hemen olmaz. zamanla her şey yoluna girer.

bolu çimento bu işten çok karlı çıktı. ensesine yapıştık.

ben grup şirketleri içinde fiyatı en uygun diye trakya cam tutuyordum ama bakalım nasıl bir oranlama yapacaklar.

bayram değil, seyran değil, hayırdır siz yabancı ortak falan mı arıyorsunuz lobi falan yapabilmek için?

hisselere çökerler şimdiden kendimiz garantiye alalım mı diyorsunuz?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    oyak grubu için:

misal bolu çimento çok borçlu, adana çimento çok güzel beyaz çimento tesisleri ve liman avantajı var, ünye çimento çok stabil, mardin çimento kapasitesinin çok altında çalışıyor, aslan çimentonun halka açıklık oranı çok düşük.

bunların tüm avantaj ve dezavantajlarına göre bir fiyatlama yaptılar ama tabii ki serbest piyasada mükemmel fiyatlama hemen olmaz. zamanla her şey yoluna girer.

bolu çimento bu işten çok karlı çıktı. ensesine yapıştık.

ben grup şirketleri içinde fiyatı en uygun diye trakya cam tutuyordum ama bakalım nasıl bir oranlama yapacaklar.

bayram değil, seyran değil, hayırdır siz yabancı ortak falan mı arıyorsunuz lobi falan yapabilmek için?

hisselere çökerler şimdiden kendimiz garantiye alalım mı diyorsunuz?
    B şıkkı bence
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

7.  Alıntı Originally Posted by ironman16 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun alirim. yuklu girdim hayirlisi bakalim alir almaz eksi yazdi Artik ortak sayiliriz uzuncuyum o yuzden mehmet ismim ara ara yazarim ..Hepinize hayirli iyi kazanclar dilerim

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Mehmet abi ne ayak varmış sende Maşallah, şirketi kapattırdın beaa. Bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    grup sirketleri icinde SODA mevcut mali yapisi, kar marjlari ve karina gore iskontosuyla en iyi durumda olaniydi. Ayrica is alani nedeniyle buyumeye en acik olandi. Kisa vade fiyatlamalari ne olur bilemem ama ortaya cikan sirketin SODAdan iyi olacagini dusunmuyorum.
    Arada baktigim Trakya Cam da iyi. Hindistanda yatirimlari, ortakligi var.

Yabanci kurumsal yatirimci seffafligi sever. Sirketler arasi acayip acayip alimlar satimlar olmayacak simdi. Karmasiklik onlenecek. Soda'nin sitesi bile sisecamkimyasallari.com. Orada Camis Madenciligi var, bilmemmemnesi var. Ayrica bu olay icerdeki siyasi baskiya karsilik ileride yabanci dev bir ortak bulmasina sebep olabilir.

Benim gorusumce hepsi icin iyi.

Sayfa 405/898 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •