Sayfa 519/899 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu fiyatlara bakılırsa ayrılma fiyatı 6.3x larda filan olacak gibi gözükmüyor. 6.24 gördü kağıt.
    Alicya garanti olmasi icin tasima maliyetini de katmak lazim isin icine. 3 ay sonra sirkete teslim edecekse mali, o 3 ayin faizi var. 6.10 mesela yani. Sure uzarsa BARBA'nin dedigi gibi taban fiyati da inebilit.
    Hayal aleminde tabi ki
    Elinde hisse olani etkilemiyor yanliz bu. 9.77'den veriyorsun fiyat kac olursa olsun. Birkac ayda guzel kar.

Hep dogrulari yazdik simdiye kadar, madalya mi verdiniz sanki.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Hep dogrulari yazdik simdiye kadar, madalya mi verdiniz sanki.
    Niye 9.77 dediğini yaz da madalya olmasa bile düğününde altın takarız.

Nasuh genelde buluyor onu ama, moralini bozdu hise herhalde, buraya da ugramiyor. Paragraflar arasindaki gizli yazida nedeni. Xtirik xtrik hisseler 3 kati 5 kati yapti, para kazananlarin hicbiri sevindirmedi.

5. Fiyat 6 yakadar inebilir hatta daha altına.çünkü süreç uzun çağrıya en az4 5 ay var.çağrı fiyatı 6.32 ve üstü bu kesin.fakat 6.32 de kalmayacağını spk veya şirketçe bu fşyatın minimum %5 yukarı güncelleneceğini düşünüyorum.yeni kanunun yönetmeliğinide görmek gerek tabi bizide kapsayabilir.örnekleri çok.ben kapsayacağını düşünüyorum 1.1.2020 kanunun uygulama tatihi olarak görüyorum.buda çağrı fiyatını değerleme fiyatına çekebilir buda iyi rakamlar eder.
    6.240 giyat aksanız 6.32 çağrıya %1 kar yapar 4 5 ay beklenmez 6 ve altı iyi alım yeri %5 yapar birde güncelleme gelirse %10 iyi kar.
    Son olarak cam grubunun tahta yapıcısı aynı gibi hareketleri aynı haber gelene kadar ufak ufak sürekli fiyatı aşağı çekiyo yayı geriyo bırakıyo şişe camın haberden önceki grafiğine bakın.saygılarımla ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    işte sonradan devreye mecliste 'adil fiyat' denen bir belirsizlik girdi. hukuken 'adil Fiyat'ın bizi bağlamaması lazım. çünkü birleşme ilanı bu yasa tasarısından önce verildi KAP a. ama belli de olmaz. benim anlamadığım 6.32 ayrılma hakkı olunan hisse fiyatı 6,24 lere inmiş. kimse neden toplamıyor. sonuçta garanti kar var ortada! bu işin içinden bir pislik çıkmaz umarım.
    Hocam koskoca emeklilik kanunu işledi bu ülkede geriye dönük. Anayasa mahkemesi dahi onayladı milyonlar rezil oldu. Soda yatırımcısının bir üstünlüğü mü var?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
    İnanın inanın... İnanın çocuklar... Güzel günler göreceğiz güneşli günler, motorları maviliklere süreceğiz...
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Serefsizlik yaptilar iyice ama ne yapacaksin.

Sayfa 519/899 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •