Sayfa 812/899 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Yarı yarıya SISE ve SODA var. Öyle birleşme kararı mevzuları netleşene kadar dokunmayı pek düşünmüyorum.
    Ya ikisi de primlenecek ya da birisi daha fazla, o yüzden böyle iyi zaten sırayla gidiyorlar. Tamamen kendi hayal dünyamdır.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Meril 32 milyonu asti haftalik satisi. Neredeyse piyasadaki lotlarin yuzde 10 nunu elinden cikardi. Bir yerde bitecek satisi. Ki sonuna yaklasiyor bence. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Meril 32 milyonu asti haftalik satisi. Neredeyse piyasadaki lotlarin yuzde 10 nunu elinden cikardi. Bir yerde bitecek satisi. Ki sonuna yaklasiyor bence. Ytd.

Bu lotların tamamanın da İş yatırımın olduğunu düşünüyorum. Hiç bir mantığı yok. SPK lık işler... An itibariyle 334 milyon TL lik işlem olmuş.. Akşam döküme bakarsak KY almış gösterirler. (He öyle yapıyoz, kredi çekip soda alıyoruz. ) Milletin içmeye soda alacak parası yok...İş grubu iyice soğuttu kendilerinden....
    Son düzenleme : Ayan; 23-06-2020 saat: 13:53.

4. 6.06 yine 1.2 milyon 6.1'a da 1.1 milyon satış koydu .....bakalim akşam ne olacak...

5. 12 Haziran 23 haziran arası toplam pasta . y t d

16 haziran 23 haziran arası takas değişimi y t d

son 2 günün pastası bunlarda yarın ve perşembe günü takasa geçer . y t d

Doce ve citi meril uzerinden mal bosaltiyorlar. Merilden hala mal cikisi devam. Acaba ne haber aldilar. Bosa bu kadar yuklu mal cikisi bu kadae kisa zamanda primlenmemis bir kagitta yapmazlardi.
     Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

12 Haziran 23 haziran arası toplam pasta . y t d

16 haziran 23 haziran arası takas değişimi y t d

son 2 günün pastası bunlarda yarın ve perşembe günü takasa geçer . y t d

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan Yazıyı Oku
    Bu lotların tamamanın da İş yatırımın olduğunu düşünüyorum. Hiç bir mantığı yok. SPK lık işler... An itibariyle 334 milyon TL lik işlem olmuş.. Akşam döküme bakarsak KY almış gösterirler. (He öyle yapıyoz, kredi çekip soda alıyoruz. ) Milletin içmeye soda alacak parası yok...İş grubu iyice soğuttu kendilerinden....
    ben sizin gibi düşünmüyorum iş bank gurubu kurumsal bir şirket kim , kim için gayri meşru şekilde şirkete para kazandıracak para trafiği devamlı kontrol altında o riski kimse göze alamaz şişe gurubunu avrupa ve dünyada üretim ve satış ofisleri var bilinen bir şirket yurt dışından yatırımcılar ve fonlar üzerinden alınıp satılan bir şirket kovit 19 sebebiyle bist de yabancı payı 65 lerden 52 lere kadar düştü fonların kimi ihtiyaç dan kimi tl ye güvenmediğinden kimi de birleşmeyi beğenmediğinden satış yapmışlardır . ama şahıs şirketi olsa onlar bir yolunu bulup gayri meşru şekilde alıp satabilirler belki yapıyorlardır .
    yatırım tavsiyesi değildir

8. Selamın aleyküm ortaklar bugün ben de yanınıza geldim.Teknik,temel,hikaye,grafik ne ararsanız var maşallah.Merril satışları da biter elbet.Yakın zamanda 8 lerde tekrardan görüşmek üzere.

Sayfa 812/899 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •