Sayfa 483/899 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    İşte davaaa buradan çıkiiiii; temettü verecek mi, vermeyecek mi, temettüyü verecekse değerlemeden önce mi verecek sonra mı, temettüyü fiyattan düşecekse diyorum hani yanii öhöm öhöm kem kümmm.
    Değerlemeden önce yada sonra birşey değişmiyor zira değerleme 31.12.2019 tarihi baz alınarak olacak.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Yav güldürmeyin, hangi ky Şişe'yi mahkemeye vermek için Adliye'ye gidebilir? Hadi bir çılgınlık yaptınız diyelim ve verdiniz mahkemeye. Şişe grubu bu ihtimali de düşünmüştür ve bir avukat ordusuyla kendini savunur. Mahkeme takipsizlik kararı verirse dava boşa düşer ve Şişe itibarını zedelediğiniz için size dava açabilir. Açmasa da avukatlık masraflarını sizden talep eder dava düştüğü için. 25 Şişe avukatının ücretini, mahkeme celselerine git gel yol paralarını, yemek paralarını, otopark paralarını ödetirler size.

10 bin lot Sodanızı satar ödersiniz.

Citi, Doyçe, Kene, Meril teyze açmıyorsa ben niye açayım keriz miyim? Toplaşın o zaman 250 kişi ortak dava açalım. Soda Platformu diye birlik kuralım tuittirde heşteg yapalım #SODA tuitleri atalım, basın açıklaması yapalım, dikkat çekelim.

Gökhan Uskuay'ın gazına da gelmem ben. Kendisi açsın o zaman davayı. Madem iyi analistse elinde Şişe grubu hissesi yok mu hiç? Yucin abi bile dava açmıyor da bana ne oluyor?

Anne lafını unutmayın : Onlar kendini kurtarır olan yine sana olur.
    Ceteleri bitmez Kulcunun.

Temettu Cetesi
    Hikaye Cetesi
    Gazlama Cetesi

Mahkeme Cetesi de geldi en sonunda.

Sirketin halka acik kisminin %10'unu toplamis Kene var bildigimiz. Usulsuz birsey olsa ilk o ustune gider.

O garibanin da elinde patladi. Kac kere hisse duserken maliyet yapilmaz demistik kendisine. 7.50'den beri maliyet dusurdu. Ama isin ilginci sonucta onun maliyeti de ayrilma fiyati cikti.

3. Akşamda yazdım buişin okuru belli hisselerin fiyatlarını yukarı çekmek 10un üstüne atsınlar hisseleri kimse kullanım hakkına değerlemeye bakmaz istemeyen satar çıkar.fakat bu fiyatlardan bu iş olmaz biz neysede yüklü malı olanlar var biz başvurmasak onlar başvurur mahkemeye süreç çok uzar bizde spkya ancak.

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ortaklıktan çıkarma hakkında kanun ve tebliğ için yürütmeyi durdurma kararı aldım.

Bir avukat arakadaşımla anlaştım.

Ödediğim rakam 200TL(Bölge idare mahkemeye verdim)

OLMIP için yapmıştım bunu.

Ve SPK dilekçe bombardımına tuttuk e sonuç değiştimi değişti.

Nokta.YTD

Nasip artık.
    Hocam tebrik ederim sizi.

Biz malesef.. şekil 1-a
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

5. Bu arada piyasa değerlemeyi yapmış piyasa değerleöesi 1.14

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ortaklıktan çıkarma hakkında kanun ve tebliğ için yürütmeyi durdurma kararı aldım.

Nokta.YTD

Nasip artık.
    O zaman helal olsun, ne diyeyim.

Bu işi kimsenin zarar etmeden halletme şansı yok mudur acaba?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku

Nokta.YTD

Nasip artık.
    İsminin hakkını vermişsin helal olsun . Alkışlıyorum.

Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Hocam tebrik ederim sizi.

Biz malesef.. şekil 1-a
    Güzeldi.

8. Arkadaşlar aşağıda İş Yatırım'ın kendisi der ki Soda için hedef fiyat 8.95 TL ve bunu 2 Temmuz 2019'da söylemiş. Birleşmenin aleyhimize somutlaşması durumunda hukuki yollara başvuracak arkadaşların aşağıdaki raporu kaydedip, delil olarak saklamasını tavsiye ederim.

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...93245468_1.pdf

Ayrıca diğer aracı kurumların hedef fiyat raporları da elimizde önemli bir delil olacaktır. Garanti'nin 10.10 TL hedef fiyat verdiği bir rapor vardı. Bulabildiğimiz tüm aracı kurum raporlarını burada paylaşırsak güzel olur.

Sayfa 483/899 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •