Sayfa 40/899 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 313 - 320 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bugün de bir hareket olacağı kanaatinde değilim. motoru yatak sardı.
    Cogu hisse hepimizi uzdu, kimsede moral kalmadi. Allahtan bankalar biraz sevindirdi.

2. https://t.co/Dhji1FHlsk

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Cogu hisse hepimizi uzdu, kimsede moral kalmadi. Allahtan bankalar biraz sevindirdi.
    evet bu süreçte TEKFEN, ANACAM, DOAS, KAREL den yemlendim. ama ancak rakı parası... bankalara girmedim.

BEKLEYECEĞİZ. çok sert olacak yukarı hareketi bence. sene sonuna kadar belki böyle. yavaş yavaş topluyorlar belli.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    evet bu süreçte TEKFEN, ANACAM, DOAS, KAREL den yemlendim. ama ancak rakı parası... bankalara girmedim.

BEKLEYECEĞİZ. çok sert olacak yukarı hareketi bence. sene sonuna kadar belki böyle. yavaş yavaş topluyorlar belli.
    Ovvv çok sert, Mülayım Sert, Mülayım Ters

Batu.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Ovvv çok sert, Mülayım Sert, Mülayım Ters

Batu.
    Hayal aleminde yasiyor!

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    ne deyim çok sert düşecek mi diyeyim? o daha mı gerçekçi 50% çok sert düşmüş kağıda! neyin hayalini kurdum? sene sonuna kadar böyle süründürür dedim? buna da 'GAZ' filan diyorsan yuh artık!

Bir turlu gercekleri goremiyorsun su hissede diyorum.

Hisseyi goturen dolar. Dolarin ustundeki buyuk problemler de kalkti. Hane halki 220 milyar dolar olmus, tabana yayildi dolarlar.

120 milyon lotluk yuksek bir miktar gelmemek uzere gitti.

Kagit her yerde pazarlandi. Ozellikle de 2019'un basinda. Tabi ki yaptigi guzel hareketlerin buna katkisi var ama, kagidin da iyice tabana yayildigi gercegini degistirmiyor.

Yatirim masraflari, vs...

Yani belli bir sure sert mert birsey olacagi yok bunun. Ancak kalici olmayan tepkiler belki. Agalar ne isterse olur ama isin ozu: "herkeste olan mal kazandirmiyor kimseye" iste.

1 sene sonra sert tepki yapsa ne olacak. Herseyin fiyati en az 2 kat olmuyor mu o surecte? Yani o hayal bile basladigin yere donduruyor.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    120 milyon lotluk yuksek bir miktar gelmemek uzere gitti.

.
    Protokol mu gördün bununla ilgili nereden biliyorsun? Bu da senin sürekli tekrar ettiğin hayalin.

Sayfa 40/899 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •