Sayfa 739/899 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. şurada üç beş aya soda diye bir hisse kalmayacak, hala analiz kasanlar var

2. Hükümet işbankası hisselerine el koyacak CHP anayasa mahkemesine gidecek orada da bi 3-5 ay sürer sonuçlanması...O zamana kadarda birleşme şekil almaya başlar...Yani Ekim ayına kadar 6,5 ları görme ihtimali %1 dir... Ahanda buraya yazdım görüşeceğiz Eylül ayında...

3. Üç ay beş ay fark etmez beklediğimiz kadar bekledik 5 ay daha olsa fark etmez.SPK da sonuç çıkana kadar bekleriz.En kötüsü SPK da bunlara çanak tutar onaylarsa 6.39 geri veririz.Ama ondan önce bir lot bile yok...

4. şişe başlığı altında detaylı yazdım...Bu da aynı şekilde süründürecek teknik olarak düşüş görünüyor, birleşme sonrasında ayrılma hakkını kullanmayanların elindeki lotları ellerinden almak için yeni hisseyi daha da baskılayacaklarını düşünüyorum ne kadar baskılanır bilmiyorum ama tahminim 2021 2. çeyreği....Amaçta iş grubu elindeki lot sayısını artırarak hazineye devir olduğunda daha fazla lot ile hazineye geçmesi olduğunu düşünüyorum...hazineye devir işlemi de öyle 10 günde olacak iş değil en az 6 ay sürer...

5. Bu tebliğ, bu fiyatlar, bu kadar yatırımcı tepkisiyle bu birleşme zor. Bu nedendir ki hala 17 gün oldu SPK dan haber yok.

Ahanda bu buraya yazıyorum İşbankası zihniyetinin başına bela olacak bu birleşme. Bütün olayı soda bozuyor olsa da. Soada olmasa çimentolar gibi birleşme ihtimali vardı.

Koç, Sabancı vb nın tenezzül etmediği birleşmeyi kullanıp, ucuza hisse toplamak İşbankası zihniyetine rezillik olarak dönecek. Sadece onlar akıllı bu borsada.

Ama yazık olanlara. Bu kadar yabancı çıkışı, bu kadar fiyatların birleşme nedeniyle baskılanmasına. Kuyu taş meselesi.

Yatırımcının nabzını tutmak için okuyan ŞİŞE, SODA, İŞBANK yönetimi selam olsun size. Çok gülüyorum size. Hadi ayıkla pirinci taşını. Nasıl geri vites yapacaksınız hep beraber göreceğiz ama yazık bu yatrımcıya. Bir sürü sillkelenen yatırımcı oldu. Yatırımcı bu unutmaz.

Çok ta tınn sizin için.

Adil olmak iyidir, bak şimdi adaleti siz arayacaksınız. Etme bulma dünyası dedikleri bu olsa gerek. Artık benim için de çok ta tınn. Hazırlayın bakalıyım gidecek yönetecilerin valizlerini. :-)
    Son düzenleme : alanlı; 15-05-2020 saat: 00:14.

6. Başka bir oranla birleşecek bence buna hiçbir SPK onay vermez

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elveda soda benide yuttun ama bu yaptığın adilliği hiç unutmayacağım bir daha haktan hukuktan adaletten bahsetmeyin bana iş gurubu çakalları...tarih bu yaptığınızı hiç unutmayacak...ne desek az geri kalan arkadaşlar hakkınızı muhakkak arayın bunlara bırakmayın amaç hisseyi baskılayıp toplamak ben özel nedenlerden dolayı çıktım...
    İnşallah iyi sonuç alırsınız..🙏🙏

saygılar..

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Elveda soda benide yuttun ama bu yaptığın adilliği hiç unutmayacağım bir daha haktan hukuktan adaletten bahsetmeyin bana iş gurubu çakalları...tarih bu yaptığınızı hiç unutmayacak...ne desek az geri kalan arkadaşlar hakkınızı muhakkak arayın bunlara bırakmayın amaç hisseyi baskılayıp toplamak ben özel nedenlerden dolayı çıktım...
    İnşallah iyi sonuç alırsınız..����

saygılar..
    Kimsenin hakkı kimseye kalmaz. Bir taraflarından çıkacaktır. Umarım burada bıraktığınızın daha fazlası size kısmet olur.

Sayfa 739/899 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •