Sayfa 740/899 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by alanlı Yazıyı Oku
    Kimsenin hakkı kimseye kalmaz. Bir taraflarından çıkacaktır. Umarım burada bıraktığınızın daha fazlası size kısmet olur.
    Aynen olsun yakışır...İnşallah arkadaşım kalbim sizinle inanin...😥🙏🙏
    Teşekkürler aynı dileklerimle arkadaşım 🙏🙏🙏

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Aynen olsun yakışır...İnşallah arkadaşım kalbim sizinle inanin...😥🙏🙏
    Teşekkürler aynı dileklerimle arkadaşım 🙏🙏🙏
    Keşke tebliği bekleseydin ama senin de kendi göre bir hesabın vardır. Umarım diğer hamlen açığı kapatır.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Keşke tebliği bekleseydin ama senin de kendi göre bir hesabın vardır. Umarım diğer hamlen açığı kapatır.
    Dediğiniz doğru bakalım kısmet...bende keşke daha önce satsaymışım dedirtti bu puştlar...ne hamleler kaçırdım....
    Ama genede umutluyum kalanlar için inşallah umduğunuzu bulursunuz kalbim sizlerle...
    🙏🙏

Asla ytd....!!!

Aptallik edip trakya cam aldim bu birlesme sevdasina. Ama bu birlesmeden tum sirketler zararli cikti. En buyuk kazigida kesinlikle soda yatirimcisi yedi. Dolarin en cok arttigi donemde stratejileri geregi oc lerin baskilanmak zorunda kaldi. Sermayenin 3/2 si trakyadaydi. Simdi yarisi trakyada. Gida hisselerine gectim son 1 aydir. Zarari toparladim neredeyse. Keske tamamiyla ciksaymisim ama borsada pismanlik fayda etmiyor.

Zarar bile edecek olsamda ins hukumet bu isbankasina coker. Bunlarin saltanatina paralarina coker de bizlerin ahini hissedelerler uzerlerinde.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu topikten bir süredir uzak kaldim. Ama bu CHP olayını anlayamadim herkes saldırmış. Hükümet üstüne çöksünmüş. Birleşmeyi CHP mi yapalım dedi ben mi yanlış biliyorum? Yani herkesin sıkıntısını anliyorum, ben de soda ve trkcm dan yüklü içerde olduğumu söyleyeyim ama CHP ile ilişkisini hala çözebilmek değilim. İş grubu yönetiminde CHP mi söz sahibi? Bunu particilik platformundan uzaklaşıp bu durumdan nasıl cikabiliriz diye bakmamiz lazim. Hükümet iş bankasina çökünce sizin soda hissenizi 9 liradan alacağını mi düşünüyorsunuz ya da birlesmeyi iptal edecegini? Maalesef bu belirsizliği daha da artırıp, hepimizi daha fazla süründürür. Sikayeti yapacağımız yer SPK, ne chp ne de hükümettir

6. Angry

Bizim hakkımızı SPK savunması lazım yani hükümet, hükümet iş bankasına çöksün demek ülkenin muz cumhuriyetine dönmesi demek bugün iş bankasına çöken yarın bankandaki parana çöker yandaşlık yapacaz diye de saçma sapan konuşmayın!!!

Alıntı Originally Posted by dexigner Yazıyı Oku
    Hükümet işbankası hisselerine el koyacak CHP anayasa mahkemesine gidecek orada da bi 3-5 ay sürer sonuçlanması...O zamana kadarda birleşme şekil almaya başlar...Yani Ekim ayına kadar 6,5 ları görme ihtimali %1 dir... Ahanda buraya yazdım görüşeceğiz Eylül ayında...
    Bende buraya yazayım,,,spk büyük bir ihtimalle yeni bilançolar üzerinden tekrar değerleme yapın diyecektir,
    herşey sil baştan olacak,,yeniden değerleme,yeniden spk derken 1 yılı geçecektir.
    Bu arada olay mahkemeye de intikal edecektir.
    Bence bu birleşme biraz zor gibi görünüyor,,uygun fiyat verselerdi,herkes razı olurdu,,ama yönetim hep kendine yonttu,bazı şirketleri kayırdı,soda yı sömürdü.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. https://www.kap.org.tr/Bildirim/845373

Soda yatırımcısını birleşmeye zorladıkları Denizli Cam.

Şirketimizin
    Yönetim Kurulu Toplantısında, Dünya Sağlık Örgütü tarafından bir pandemi
    olarak tanımlanan Corona Virüs (Covid-19) salgınının yayılmasının
    önlenmesi mücadelesi kapsamında, çalışanlarımızın sağlığının korunması, iş
    güvenliğinin sağlanması ve özgün üretim niteliğindeki Cam Ev Eşyası
    sektörünün sipariş ve müşterilerindeki azalmaya bağlı olarak I No'lu fırın
    ve pota fırınlarında 27 Nisan 2020 tarihine kadar geçici olarak durdurulan
    üretim duruşu, 20 Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılmıştı.

Gerek
    ülkemizde gerekse Avrupa ve Amerika'da Corona Virüs mücadelesinde olumlu
    gelişmeler olmasına rağmen, küresel pandemi etkisinin devam etmesi nedeniyle 27
    Mayıs 2020 tarihine kadar uzatılmasına, fırının hayati ömrünü
    devam ettirecek teknik kadro ile projelerde bulunan mali ve idari
    çalışanların iş devamlılığına, mali mevzuatlara uyumlu kalacak şekilde
    hareket edilmesine karar verilmiştir.

Sayfa 740/899 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz