Sayfa 434/899 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by Whig Yazıyı Oku
    sodayı viop vadeli piyasadan alanın durumu ne olur sizce? Yani velev ki bende haziran vadeli soda var, daha erken tarihte birleşme olursa vadeli hangi fiyattan kapanır?
    Arkadaşım millet yarın ne olur ondan bi haber , sen haziran fiyatını soruyon.
    İyi olur inşallah diyelim.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

2. Bu birleşme benim için hiç iyi olmadı
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

3.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Bu birleşme benim için hiç iyi olmadı
    Neden Sayin Sercan Han?

Ek: Wu Han ile bir akrabaliginiz var mi?

4. Abi hani atalarimiz "ortak karı al ortak şirket alma" derlerdi? Ortaklik bizi bozar. Madem ortak olacaktik zamaninda neden ayri sirketler kurmuslar?

O zaman Turkiye, Suriye, Rusya, Yunanistan, İran, Gurcistan, Bulgaristan ve Panama da birlessin kocaman ve guclu ulke.olalim? Panama nerden cikti derseniz kanal var ya orda onun icin. Kanal İstanbul u yapmaya da gerek kalmaz hani. Neyse demem o ki bir nesil Soda ile.buyudu.

Soda parasiz yatili okulunda okudu cocuklar.
    Soda temettuleri ile universite okudular.
    Babalar bedelsizlerle ev gecimine katkida bulundu.
    Altin günü yerine Soda.günü yapan kadinlar vardi.
    Ya Tuğçe hanim?.Acaba onun haberi var mi bu birlesmeden? Hem birlesme ne demek yahu? Birlesme iki kisi arasinda olur. Birbirlerini seviyorlarsa aşk birlesmesi sevmiyorlarsa görücü usülü olur.

5 kisi arasinda birlesme degil olsa.olsa danaya girme.olur. Kurban'da danaya mi giriyoruz.lennn? Ben bu oyunu bozarim. Yarin istinaf mahkemesine dava acicam. Gerekirse Avrupa İnsan haklarina kadar giderim.. Çin'e bile giderim derdim ama orasi biraz karisik.

Sodasiz bir borsa dusunulemez. O kaddarrrr.

portföyde soda vardı. onları satamazdım, riski dengelemek için seans başında şişe aldım. daha alacaktim/malıydım. uçtu gitti, bugün işbank şişe satıp, soda almış. herhalde bir bildiği vardır.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    portföyde soda vardı. onları satamazdım, riski dengelemek için seans başında şişe aldım. daha alacaktim/malıydım. uçtu gitti, bugün işbank şişe satıp, soda almış. herhalde bir bildiği vardır.
    Şefim ister misin 15 gün sonra Şişecam bir açıklama yapsın ve görülen lüzum üzerine birleşme işlemi şimdilik ileri bir tarihe ertelenmiştir desin.

7.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Arkadaşım millet yarın ne olur ondan bi haber , sen haziran fiyatını soruyon.
    İyi olur inşallah diyelim.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haziran sonunda fiyatı ne olur diye mi yazıyor mesajımda? Birleşme daha erken olursa, vadeli piyasadaki uzlaşma fiyatı tahtanın işlem gördüğü son günün fiyatı mı olur, yoksa birleşme için ilan edilen fiyattan mı olur? Soru bu kadar basit, cevap zor olabilir. Bilmiyorsan okur geçersin ki soru bilene soruluyor, okuduğunu anlamıyorsan zaten hiç cevap vermezsin.
    "I would never die for my beliefs because I might be wrong."

Alıntı Originally Posted by Whig Yazıyı Oku
    Haziran sonunda fiyatı ne olur diye mi yazıyor mesajımda? Birleşme daha erken olursa, vadeli piyasadaki uzlaşma fiyatı tahtanın işlem gördüğü son günün fiyatı mı olur, yoksa birleşme için ilan edilen fiyattan mı olur? Soru bu kadar basit, cevap zor olabilir. Bilmiyorsan okur geçersin ki soru bilene soruluyor, okuduğunu anlamıyorsan zaten hiç cevap vermezsin.
    Bu sorunun yeri kumarhane.

Pardon VIOP/varant topigi.

Sen de soracagin yeri bil o zaman. Bu topikteki insanlar yatirim amacli burada. 1000 kisiden 1'i bilir ancak. Ben bilmiyorum.

Sayfa 434/899 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •