Sayfa 785/899 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Arkadaş şuraya bu hisseler neden yükselmiyor yazabilecek bir babayiğit yok mu
    nedir ya bu.........

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by hizir32 Yazıyı Oku
    Arkadaş şuraya bu hisseler neden yükselmiyor yazabilecek bir babayiğit yok mu
    nedir ya bu.........
    İş bankası hisselerinde İş yatırım istemeden sinek bile kıpırdayamaz. Bugün şu aldı bu sattı hepsi yalan. İs bankası düşük kalmasını istiyor ve düşük kalıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İş bankası hisselerinde İş yatırım istemeden sinek bile kıpırdayamaz. Bugün şu aldı bu sattı hepsi yalan. İs bankası düşük kalmasını istiyor ve düşük kalıyor.
    Bukadar

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. al iş bankasına vur SPK ya. Allah hepsini bildiği gibi yapsın, aylardır perişan ettiler bizi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Akşam bekçi lafı edilse sabaha kanun , tebliğ ne varsa çıkarıyorlar , ama 4 ayda bir tebliğ çıkmıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    İs bnakasi şöyle şereflidir böyle kurumsaldiŕ, çok yatırımcı dostudur diyen birleri çıksa da Amajjdkwiokwna koyup hıncımı alsam .
    30 yıldır işbankası ile çalışıyorum. hemen hemen 30 yıldır da borsada işlem yaparım.
    işbankası grubu hisseleri / fonları güven verirdi.
    şimdiye kadar her yönetim iyi bir iz bıraktı.
    takiii son yönetime kadar.
    son yönetim bankayı da hisseleri de iyi yönetemedi.

ilk icratım; işbank kredi kartını iade etmek, yatırım hesabını ve mevduat hesabını kapatmak olacak.

YTD.

abd endeksler tüm dünya endekslerini asagıya cekiyor yarın kemerleri baglayalım derim dow %-6
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

temmuza ne kaldı şurada,,hala haber düşmedi,,kaç ay oldu.
    27 Nisan 2020 tarihinde spk ya başvurarak yasal süreyi başlatmıştı.1.5 ay oldu.
    Bugün cuma onay gelir mi acaba?

Bundan sonraki süreçte SPK ve Rekabet Kurulu onayları beklenecek. Söz konusu onayların Temmuz ayında alınmasını beklediklerini ve onayların gelmesinin ardından Ağustos ayının ikinci yarısında Olağanüstü Genel Kurul toplantısını gerçekleştirmeyi planladıklarını belirttiler.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 785/899 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •