Sayfa 110/899 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 873 - 880 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by eos Yazıyı Oku
    Maliyet 6
    5.4 a gelirse bu fiyattan itibaren kademeli olarak maliyet düşürmek için alışa başlayacağım...

Redmi 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    millet maliyet düşüre düşüre, ben de maliyet yükselte yükselte içimiz dışımız soda oldu. bakalım bu filmin sonu nasıl bitecek. umarım atın intikamı olmaz.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by smmm45 Yazıyı Oku
    birkaç hafta önce suriye olaylarından borsa çökerken 5,70 altına inmeyen sağlam ayakları yapan hisse ne olduda bu hale geldi battı haberi geldi sanki arkadaş nasıl bir pisliğe bulaştık biz
    geçmiş olsun müşavir bey. idare edeceğiz artık. yapacak birşey yok. bak trakya ile anacama soda zirvelerdeyken onlar dip yapıyordu. 1 yıl süründüler. şimdi özellikle anacam belki de 3-5 güne tarihi zirve yapacak. sıra soda ve şişeye de gelecektir.

3. Ic bi beypinari. Rahatlarsin. Ben ole yapiyorum.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    millet maliyet düşüre düşüre, ben de maliyet yükselte yükselte içimiz dışımız soda oldu. bakalım bu filmin sonu nasıl bitecek. umarım atın intikamı olmaz.
    Ben de 1.5 senedir maliyet yükselte yükselte, maliyet düşürme bölgesine girmişim
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    Ben de 1.5 senedir maliyet yükselte yükselte, maliyet düşürme bölgesine girmişim
    lofther 2 senedir birlikte yazıp çiziyoruz. iyi gününü de gördük kötü gününü de gördük sodanın. madem aldık kucağımıza bir bomba o bomba ile yaşamasını öğreneceğiz. bugün elimizde patlayan o bomba yarın g.tmüzde patmadıkça sorun yok bunca yılın emeğinden sonra sodayı satarsak eminim soda düşse bile psikolojik destek almak durumunda kalırız. sırf aldığım temettülerle oğlumun özel okul parası çıktı vallahi. bekle babam bekle....

6. @BARBA külliye değil de sn Cumhurreisimiz "Millet bahçeleri yapıyoruz, alın çoluğu çocuğu yuvarlanın" demişti ya hani,

Millet bahçesinde değil ama sizler Soda'yla ben de Tekfen'le iyi yuvarlandık üstümüz başımız perişan oldu. @666'nın Tav'ı Teko'ya 10 lira fark attı dün a me ka, 2 ay önce aynı fiyattaydılar.

Demek ki neymiş?

İster Soda ol ister Sofu,
    kârı gördünmü at ol Doru,
    Yoksa girer böyle portföye boru,
    Er kişi kaçmaz görünce zoru.

Aşık Küçük Bestamî

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    tekoyu 27 den satıp vadeliye bağlayıp 17 den almış olsaydın osman. ben de sodaları 8.25 ten satıp vadeliye bağlayıp şimdi tekrar almış olsaydım şimdi millet bahçesinde yuvarlanmak yerine başka bir yerde fındık kırıyorduk.

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    lofther 2 senedir birlikte yazıp çiziyoruz. iyi gününü de gördük kötü gününü de gördük sodanın. madem aldık kucağımıza bir bomba o bomba ile yaşamasını öğreneceğiz. bugün elimizde patlayan o bomba yarın g.tmüzde patmadıkça sorun yok bunca yılın emeğinden sonra sodayı satarsak eminim soda düşse bile psikolojik destek almak durumunda kalırız. sırf aldığım temettülerle oğlumun özel okul parası çıktı vallahi. bekle babam bekle....
    Benim için sıkıntı yok yav, bağımlısı olduk artık. İlerde çocuklarıma kalsın işte sevinsin garibanlar havadan gelen para ile...
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 110/899 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •