Sayfa 176/899 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

2. Mehtaplı gecelerde, hep seni andim. Belki gelirsin diye, boş yere yandım...
    Tuncay Turşucu yazmış yeni degerlendirmesini atmayı beceremedim, pek sevmesemde hikaye olduktan sonra yazılmasını. Hikaye olmadan önce yazmak gerek ki anlamı olsun. Müzikte hisseler eşliğinde dinlemek gerek sakin müzik dinlerdici yavaş yavas gidip gelenlere aheste, klasik müzik inişli çıkışlı çok klişe, sert muzik muzik rock, hard rock Metallica oooo çok tehlikeli hareketler, halay toplu hareketler eşliğindeki hisseler, bir de kolbastı var çok fena.. Ytd.

3. Ha sakın kızmayın yazacak birşey bulamayınca müzikle hisseler arasındaki ahenki yakalamaya çalışıyorum. Biliyorum normal bir davranış şekli degil yaptığım. Yeni okuyucuların katılımı olmayınca anca bu çıkıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Beyler
    Alayınıza gider, eğer burda elimde kalan son lotları almaya çalışan biri varsa daha çok bekler .Vermiyirem ulan vermirem..
    Dedim kardeşim vermeyecem elimdekileri

5.  Alıntı Originally Posted by megg Yazıyı Oku
    Dedim kardeşim vermeyecem elimdekileri
    😅 😅 Alemsin hocam ya. Bakın burası çok önemli uzun süredir isyatirimin ort geri aldığı rakamların uzerindeyiz. Bakam ne olcak diğerlerinin iştahı. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    😅 😅 Alemsin hocam ya. Bakın burası çok önemli uzun süredir isyatirimin ort geri aldığı rakamların uzerindeyiz. Bakam ne olcak diğerlerinin iştahı. Ytd
    Pardon şişenin önceki geri alımlariı demek istedim.

7.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Pardon şişenin önceki geri alımlariı demek istedim.
    Trkcm vs den reklam parası al sen sonra gel o parayla hisse alıyorum de, eeee bu hisse alınca ne olacak. Gerçi temettü stopaj vs keserse devlete vergi veriyormu, bence vergi vermeli gerekiyorsa. Yoksa bütün sirketler hergun trade yapar para kazanır, Ek hesap acar. Ohhh mis mis olurdu onlara. İki şikayet edersin defterini durerler mi! Ha eğer alım satima para vermiyorlarsa ağaya beleş mi olur.

Sayfa 176/899 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •