Sayfa 613/899 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Bu gün de Hsbc çöktü tahtaya.

2.  Alıntı Originally Posted by mülayim Yazıyı Oku
    Bu gün de Hsbc çöktü tahtaya.
    Dünde aynıydı bu gün 5.28 de 3.1 Milyon HSBC Satışta .5.28 kalktıkça 100 bin lot yeniden ekliyor......elinde 8 milyon lot mal var 3 gündür veriyor....

3. Şişede İş Yatırım Tek alıcı şu an 4 milyon Lot 5,44 % 4 Fakat soda bir kademe bile gitmiyor ......Nasıl bir senaryo var anlamadık...

4. Hsbc bu gün 4 milyonla tek satıcı....5.28 ...içine etti tahtanın

5.  Alıntı Originally Posted by muratertug Yazıyı Oku
    Ayrıca yatırımcı ilişkilerine yazdım:
    "İyi günler Hande Hanım. Değerlendirme raporu konusunda bir gelişme var mı? Değerlendirmeyi yapan şirket çalışmalarına devam ediyor mu yoksa corona yüzünden bir erteleme söz konusu olabilir mi? Bu sıkıntılı günlerde sizlerden iyi haberler duymak istiyoruz. İyi çalışmalar,saygılar."
    Cevap:
    "Herhangi bir erteleme söz konusu olmayıp, değerleme çalışmaları, Uzman Kuruluş tarafından beklendiği şekilde, azami dikkat ve özenle devam ettirilmektedir. Çalışmaların tamamlanmasının ardından gerekli adımlar atılacak ve ilgili tüm açıklamalar KAP aracılığıyla hissedarlarımızın bilgisine sunulacaktır.

Saygılarımızla,

Hande Ozborcek"
    Eline sağlık hocam, ben de bugün 4-5 kişiye cimere yazdırdım, Hande hanıma şunu hatırlatarak soruları sormak lazım, conferance call'da 2 ay denmişti değerleme raporu için yanlış hatırlamıyor isem konferans kaydını kaldırmışlar ama internette her yerde 2 ay süresi geçiyor, hatırlayan varsa buraya da yazarsa sevinirim, suan 70 gün oldu artık çıkartmalılar ama büyük ihtimal spk ile hareket ettiklerinden bekletiyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    Dünde aynıydı bu gün 5.28 de 3.1 Milyon HSBC Satışta .5.28 kalktıkça 100 bin lot yeniden ekliyor......elinde 8 milyon lot mal var 3 gündür veriyor....
    Bu değerleme işi çıktığında HSBC 3.5 milyon mal aldı hatta alırken sunu düşünmüştüm HSBC bu birleşmenin iyi olacağını düşünüyor herhalde ama 2 gündür HSBC ile tahtayı baskılıyorlar yani düşününce hiç masum gelmiyor bu hareketler ama ispatlayamıyorsun işte.

7. slm, elimde bir miktar (bu hafta aldım) soda var. bu fiyatlardan bir miktar daha almak istiyorum. Forumu okuduğumda geçmiş sayfalarda birleşme çağrı tarihinden önce ve sonra diye ayırımdan bahsediliyor. şimdi yeni alım yapanlarda, birleşme esnasındaki fiyatlar baz alınacaksa şişeyi uçuruyorlar, sodaya veriyorlar sopayı. yani yeni alanlar tabir yerindeyse keriz yerine konuyor. YENİ alım yapanlarda birleşmenin hangi kriterlere göre yapılacağını bilen varsa ve bu konuda bilgi verirse sevinirim . teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    Şişede İş Yatırım Tek alıcı şu an 4 milyon Lot 5,44 % 4 Fakat soda bir kademe bile gitmiyor ......Nasıl bir senaryo var anlamadık...
    09.04.2020 tarihinde Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,32-4,43 TL fiyat aralığından 5.250.000 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi Ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. sermayesindeki paylarımız %68,07 sınırına ulaşmıştır.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/837034

degerleme hazırdır spk tebliğ bekleniyor kanımca

Beklentim 1 soda 1.3 veya 1.4 gibi şişe verilmesi yönün de

Sayfa 613/899 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •