Sayfa 454/899 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. Geceyi pas geçmeyelim eski bi film Önerim var arkadaşlar,böyle uzun vade olmayacak anlaşılan
    NZT 48 filmini izlemeyen varsa izlesin

2. Yahu hayret ki ne hayret sanki burasi trkcm topigi, neden kimse bu pislige sövmedi henuz.

%3 dusmus hemen, ulan umut yaciri, asagilik kagit, bu birlesme haberi gelmeden once de sen buradaydin, birlesme haberi geldi trkcm %25 yapti sen ne yaptin. Ancm da dustu diyorsun ama bir yilda katlamisti zaten.

İyi oldu miktir edecekler seni borsadan ve sonun yakinda gelecek, mk hissesi

3. Sayıp sövsen eline birşey gecmiyor nasilsa. Yalniz birçok soda yatırımcısı gibi ben de bu sirketin cok degerli olduğunu düşünüyorum ve değerlemenin adil bir sekilde nasıl yapılacağını merak ediyorum. Biz ne dersek diyelim günün sonunda bir çıkış yolu belirlenecek ve ona uyacağız. Talihsizligimiz güzel bilanço ve gelecek yatırımları yaklaşmışken, dünyanın karışık corona virüsünün yükseldiği bir dönemde uygunsuz bir şekilde birlesme haberi gelmesi. İnşallah mağdur olmayiz zaten soda bir süredir yatırımcıyı üzüyordu bari bu zamanlarda güldürse..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Ağalar birleşmede 2019 mali yapısı baz alınacakmış öğrendiğim kadarıyla. Önümüzdeki 6 ayın önemi yok .

Bizimkiler Rusya 'yla papaz olmaya çalışıyor şimdi. Diyelim ki dolar atağı oldu . Tamam 6 ay hesaba katılamayacak ama .
    2019 da kasasında şu kadar dolar var denecek ama 2020 temmuzun da doların değeri farklı olacak .
    Yoksa doların güncel fiyatı da mı etkilemez artık?

Ya tamam doların yükseleceğine şimdilik umudum yok da burası Türkiye, sabah kalkınca doların 10 lira olmayacağının da garantisi yok .

5. Ancm:4.37
    SİSE : 5.28
    DNZC: 7.72
    SODA: 6.32
    Trkcm:3.48 Bu fiyatların önceden belirtilmiş olması ve Endeksin 112.000 de boslugun dolmamıs olması hem hisseleri hem de borsayı tedirgin edecektir.

6. Yapı Kredi yatırım 4 farkli senaryoda birleşme raporu yayınlamış. Her koşulda SODA değer kaybediyor. Bu birleşme 4 işlemden ibaret olsaydı 6 ay sürmezdi herhalde. YKY bile Pd ve ozsermaye değişkenlerini kullanarak bir nevi yanıltıcı rapor yayınlıyor. SPK bu tip hareketlere izin verirse kolay kolay kendini toparlayamaz. Zaten bizim piyasada a hissesi 10 lira olacakmış koş al desen aliyor millet... Trakya ve soda hareketleri de pd/dd değerine dayanan yorumlardan ibaret diye düşünüyorum. Soda yatırımcısının isi pek kolay degil..

Raporu gondermen mumkun mu
     Alıntı Originally Posted by engenius Yazıyı Oku
    Yapı Kredi yatırım 4 farkli senaryoda birleşme raporu yayınlamış. Her koşulda SODA değer kaybediyor. Bu birleşme 4 işlemden ibaret olsaydı 6 ay sürmezdi herhalde. YKY bile Pd ve ozsermaye değişkenlerini kullanarak bir nevi yanıltıcı rapor yayınlıyor. SPK bu tip hareketlere izin verirse kolay kolay kendini toparlayamaz. Zaten bizim piyasada a hissesi 10 lira olacakmış koş al desen aliyor millet... Trakya ve soda hareketleri de pd/dd değerine dayanan yorumlardan ibaret diye düşünüyorum. Soda yatırımcısının isi pek kolay degil..
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://twitter.com/serdaryilmaz82/s...27905989726209

Yazan benim, raporu fırsat bulunca buraya ekleyeceğim. İşin hukuki yollarını bilen arkadaşlara ihtiyacımız var, benim hisselerimi 0.88'den Şişe ile değiştirmem söz konusu olamaz.

Bu rapor kasıtlı çıkarılmış da olabilir diyeceğim ama Yapı Kredi Yatırım gibi bir kuruma yakışmaz sanırım bu kadar ciddiyetsizlik.

Sayfa 454/899 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •