Sayfa 452/899 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
    iyi döküyorlar maşallah
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

Kuzucuklarini yagmaladilar.
    Simdi de lesini yemeye geldiler.

3.  Alıntı Originally Posted by ironman16 Yazıyı Oku
    Haklisinizda 1.3 sise verileceği muallakda hele PWC raporu çikarsin ki zannetmiyorum yakin gelecekte aciklanabileceğini o zamana kadar daha çok duser kalkariz.Acil takide ihtiyac olunmakdikdan sonra kazancli olacağimizı düşünüyorum.Temettu bu yil verecek o bile bence yeterli

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merak etmeyin.Biri çıkarılır.Biri indirilir.Eşitlenince hesaplarınızın hiç önemi kalmaz.Üzmeyin canınızı.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kuzucuklarini yagmaladilar.
    Simdi de lesini yemeye geldiler.
    Elbet bi delikanlı Kangal çıkar kuzucukları ve sürüyü korumak için.

https://youtu.be/HFQhrY6E268

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne acayip bir topikti su Kulcu harbiden ya! Yazik olacak.
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bana kiziyorlar, sinirileniyorlar simdi. Ama gunesi balcikla sivayamazsiniz. Kul altin suyunun icine dusse bile kuldur.

Altin suyu icen itfayeciye ne oldu bu arada?
    Merhaba ağa buralardayım formu biraz geriden takip ediyorum şifa çalışmalarına devam bioenerji altın suyu,duru görü, astral seyahat.
    Birleşmeye sevinmedim beni de üzdü sodayla duygusal bir bağım vardı , Biz patron olsaydık sırf soda forumundaki muhabbetten dolayı küçük yatırımcıyı Üzmez yinede birleştirmezdim nöbetteyim bu arada alo 110

Biliyorum Mustafa, Alzheimers'imiz yok bizim. Orda hisseye hakaret ediyorum, konuyu dagitmam lazimdi saldirilmasin diye!
    Var mi bir gelisme? O kadar altin suyuna herhalde kulce kulce cikiyordur artik.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Elbet bi delikanlı Kangal çıkar kuzucukları ve sürüyü korumak için.

https://youtu.be/HFQhrY6E268
    Yatirimcisi haketmedi bunlari ama ne yapalim. O kadar para kazanmama ragmen gazcisindan ve ekibinden dolayi borsada nefret ettigim tek hisse idi. Tarih olduguna sevinmedim desem de yalan olur. Vaya con dios.

Yanliz tarih oldu yine kurtulamadik ki, Sise'nin basina patladi kabak.

bugün hacimsiz aşağı salınca 6.54 ten az bişey alayım dedim, hemen geldi. kapanış kötü ama bekleyeceğim, stop-loss yok bende.

biraz pwc şirketini inceledim. fortune 500 listesindeki 425 şirketle ortak çalışmaları var. faaliyetleri arasında yok yok. yapay zekadan verimliliğe enerjiye kadar çok geniş bir çalışma sahası var.

sanırım iyi bir referans olacağı düşünelerek seçilmiş ve bir tür atlama taşı vazifesi yapacağı düşünülmüş.

bu sefer yol çok uzun galiba. anacm ve dencm dışındaki grup hisseleri uzun vade taşımaya değer. ama paşabahçe de yedek oyuncu olarak oyuna dahil olunca, belki hepsi de taşımaya değer. paşabahçe halka açılınca asıl o zaman her şeyi net görebiliriz.

yatırım tavsiyesi içermez.
    iyi akşamlar.

Sayfa 452/899 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •