Sayfa 610/899 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Birleşme yokmuş gibi konuşmuşlar. Hala bağımsız. Açıklama tarihinin esbabı mucizesi kalmaz umarım yeni ortaklar için.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Birleşme yokmuş gibi konuşmuşlar. Hala bağımsız. Açıklama tarihinin esbabı mucizesi kalmaz umarım yeni ortaklar için.
    Ne demek kusura bakmayın ben anlayamadım.Kim konuşmuş....

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by fellucede Yazıyı Oku
    Ne demek kusura bakmayın ben anlayamadım.Kim konuşmuş....
    Yukarıda is yatırın değerlendirmesini kastettim .

4. Birleşmeler kolay olmaz.
    En iyimser iki yılı var.
    Çok büyük çaplı

CPH1951 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Eski Haber - İş Yatırım

Yönetim sabah düzenlenen telekonferansta kombine*FAVÖK*marjının 200-300 baz puan iyileşeceğini öngördüğün söyledi. Ayrıca birleşme rasyosunun hesaplanmasında piyasa değeri, İNA, varlık değeri ve piyasa çarpanları olmak üzere 4 yöntemin kullanılacağını, değerleme raporlarının 2 ay içerisinde yayınlanacağını ve yasal süre olan Ağustos ayının sonuna kadar da birleşme işlemlerinin tamamlanacağı belirttiler.

Hala bekleniyor...

Alıntı Originally Posted by kyhnki Yazıyı Oku
    Eski Haber - İş Yatırım

Yönetim sabah düzenlenen telekonferansta kombine*FAVÖK*marjının 200-300 baz puan iyileşeceğini öngördüğün söyledi. Ayrıca birleşme rasyosunun hesaplanmasında piyasa değeri, İNA, varlık değeri ve piyasa çarpanları olmak üzere 4 yöntemin kullanılacağını, değerleme raporlarının 2 ay içerisinde yayınlanacağını ve yasal süre olan Ağustos ayının sonuna kadar da birleşme işlemlerinin tamamlanacağı belirttiler.

Hala bekleniyor...
    Hangi bilançolar üzerinden,,,1.çeyrek bitti,,ağustosta birleşecekse,,2.çeyrek de bitecek.
    Bence olmaz bu iş.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Yapılan açıklama şöyle;

Söz konusu birleşme işlemi 31 Aralık 2019 tarihli mali tablolar baz alınarak yapılacak olup, SPK ve EPDK’dan alınacak gerekli izinlerin alınması sonrasında tamamlanacaktır.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Hangi bilançolar üzerinden,,,1.çeyrek bitti,,ağustosta birleşecekse,,2.çeyrek de bitecek.
    Bence olmaz bu iş.

8. Sermayesinden fazla kar yapan, satış gelirlerinin büyük payı yabancı para olan , kur fiyatlarının uçtuğu ve ayrıca deterjan sanayine ürün veren soda da fiyatlar buralardaysa firma yöneticileri ne iş yapar. borsada batık bir sürü kağıt tavan tavan çekerken yazık oluyor sodaya. yoksa baskılıyarak ky nin elindeki sodalara mı göz dikildi. var bir ÇAPANOĞLU , zaman gösterecek.

Sayfa 610/899 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •