Sayfa 207/899 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by Die4u Yazıyı Oku
    Yabanci surekli satişda

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Pardon sözumu geri aldim ..... 5.78 araniza katıldim..umarim guzel olur. ... potansiyel var en azından.... sadece zincirleri kirmasi kaldi..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by Die4u Yazıyı Oku
    Pardon sözumu geri aldim ..... 5.78 araniza katıldim..umarim guzel olur. ... potansiyel var en azından.... sadece zincirleri kirmasi kaldi..

Hayırlı olsun
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by Die4u Yazıyı Oku

Karını artırması yeterli

4.  Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    bu şunu da kanıtlıyor. aralarındaki açık ara en ucuz kağıt SODA.
    buna sevindim... Yani temel olarak içlerinde en ucuz soda kaldı diyorsun... Bu olumlu... Ama bu kadar naz da biraz fazla ya diğerleri uçtu bu sürünüyor hala tam ortalama kesecek yamuk yapıyor spek... Olsun şimdilik iyi ama 82 önemli bu bariz... Yarın bu senette çok önemli bana göre yarın enterasan bir gün olacak bence... Baya kavga edecekler benim nacizane gördüğüm budur umarım alıcılar galip gelirde yüzümüz biraz olsun güler...

5. sevgili nasuh... Yarın spek adamlık yapacaksa ve oluşacak formasyonu göstermek isterse bize 6,18 i gösterebilir... Biliyorum bu bu senet için 38 kademe demek ve bu çok fazla ama göstersin de iki üç günde göstersin ama bu mümkün...

Sonrasında geçen gün abisi 13 kademe ve ertesi günde de 10 kademede ertesi gün olmak üzere 23 kademe yaptı... bu da yapabilir isterlerse...
    yarın ki kapanış için ise hiç olmazsa 5,83 biraz daha iyi diyebilmek için ise 5,93 olmasını isterim/yeğlerim üstü olursa zaten süper olur... gerisi onlara kalmış bize beklemekten başka çare yok...

6. Herkese Selamlar Soda İle ilgili Güzel Bir Temel analiz
    İlgilenen herkesin izlemesini tavsiye ederim .

https://www.youtube.com/watch?v=r1Ipa898r-Y

Herkese Bol Kazançlar

Sayfa 207/899 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •