Sayfa 438/899 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    sadece pddd ni eşitlemekle olmaz.ky yanlış yorumladığı için dün soda geride kaldı. birleşme için dikkate alınacak hususlar şirket tarafından açıklandı;
    birleşme rasyosunun hesaplanmasında piyasa
    değeri, İNA, varlık değeri ve piyasa çarpanları olmak üzere 4 yöntemin kullanılacağı
    Sodanın değerleri hala düşük,pd dd yani özsermaye değeri zaten alt değer,

Sodanın karlılığı ve kar üretebilme kabiliyeti hem pd dd inde hemde fk göstermeli kendini ama göstermedikleri şirketleri ucuz tuttukları bir gerçek olduğu için ,şirket değerinde soda anadolu cam ve trakyanın gerçek değerleri yani özsermaye değeri harici potansiyel değerleri ortaya çıkacaktır,

Bilançolardaki değerler zaten gerçek ve kağıt üstündeki değerler,
    Tası tasağı topladım dükkanı kapattım dediği zaman özsermaye piyasa değerinden artı ise ,o anki piyasa değerinden fazla bir rakam olcağı zaten kesindir,

Birde ürettiği karın ve karların ,yaptığı yatırımların dönüşlerinin bilançoda gözükmeyen kısımları varki can alıcı kısmı,

Ayrıca soda özelinden gidersek ürettiği kara göre pd dd ve fk oranlarının komikliği ortada değilmi ,olması gerkenin altında değerleniyorum diyoe zaten rakamlar,hak eza trakya ve anacm da öyle

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Pd ler gercek degeri gostermiyor. Vergi usul kanununa gore yapilan degerleme onlar. 5 yil onceki gayrimenkul ve makina hala ayni degerde gorunuyor ornegin. Asil burdaki guzellik zaten gercek sirket degerini cikaracak bagimsiz denetim sirketinin yaptigi degerleme olacak.
     Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bunun sebebi, pddd si 1 in altında olan şirketlere daha çok talebin gelmesi.Dencm nin pddd si yüksek ama,hisse sığ olduğu için spekülatif yükseliş olmaktadır,,,değerlemede gerçek değerine gelecektir.
    Son bilançolardan sonra pddd lerin eşitleneceğine inanıyorum,,,hala,arada dağlar kadar fark var.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kene 35 milyon lot mal aldi. Yedirmez yamukluk yaparlarsa, mahkemelerde surundurur. Bence hepiniz kazanacaksiniz Kulcuden bu vesile ile, moral bozmaya gerek yok.

4. Şuan sodanın borsa piyasa değeri foreks mobile ekranda 1.111.111 milyar dolar,
    40 yılda denk gelmez bu rakam.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Şuan sodanın borsa piyasa değeri foreks mobile ekranda 1.111.111 milyar dolar,
    40 yılda denk gelmez bu rakam.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Kdv dahil mi?

Forumda yazanlari da halka acsak kim bilir piyasa degerimiz.kac olur?

Piyasa degeri
    Defter degeri
    Firma degeri

Bu üçü de farkli seyler. Bas harflerini birlestirince PDF ediyor. İste o indirdiginiz dosyalara bunun icin Pdf dosya deniyor. Dosyanin degerini belirttigi icin. Jpg var ama onu da baska bir derste aciklarim. Png'yi de unutmayalim. Syg.

6. Hocam birde LPG var çok tasarruf ediyor bunuda göz önünde bulundurmak gerek

7. SODA - Soda Sanayii

...........

8. SODA - Soda Sanayii

..........

Sayfa 438/899 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz