Sayfa 492/899 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by NSHYDN Yazıyı Oku
    hadin geçmiş olsun. dolar 6.03!
    Bir mevzu mu var peki?
    Haberlerde bir şey göremedim ben...
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509
     Alıntı Originally Posted by LoftHeR Yazıyı Oku
    Bir mevzu mu var peki?
    Haberlerde bir şey göremedim ben...
    teknik. daralan üçgen. hedef 6.24 sanırım.
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Arkadaşlar
    Son meclise sunulan tasarıda önemli nielikle ilgili ayrılma hakkına ait düzenlemede var bu bizim grup hisselerinide ilgilendiriyor
    Durum fark arzedebikur adil fiyat ölçüsü geliyor
    Yy.tv.degildir

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Şişe 'nin birleşme kararından sonra gündeme gelmesi ilginç.

Aslında ilginç de değil yıllardır dillendiriyordu hükümet.
    Birleşmenin nihai amacı farklı demekki zaten açıklanan gerekçeler de çok ikna etmiyor insanı.

Hükümet de Yiğit Bulut 'un başkanlığındaki bir ekiple hesaplamalar yapıyor olmalı.

Başka başka hesaplarda görünen hisseler birgün tek bir hesapta birleşirse şaşmamak lazım. Ama İş bankası ama varlık fonu.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Şişe 'nin birleşme kararından sonra gündeme gelmesi ilginç.

Aslında ilginç de değil yıllardır dillendiriyordu hükümet.
    Birleşmenin nihai amacı farklı demekki zaten açıklanan gerekçeler de çok ikna etmiyor insanı.

Hükümet de Yiğit Bulut 'un başkanlığındaki bir ekiple hesaplamalar yapıyor olmalı.

Başka başka hesaplarda görünen hisseler birgün tek bir hesapta birleşirse şaşmamak lazım. Ama İş bankası ama varlık fonu.
    Ben AA yayınladığı tasarıyı okudum fakat yazan mı konuyla alakasız yoksa benim mi kafa basmadi hiçbirşey anlamadim, bilemedim.
    Yalnız öpüleceksek dahi kendi mecrasında öpülmeyi yeğlerim. Umarım bu tasarının bizimkilerin birleşme kararı ile alakası yoktur zira iş kayıkçı kavgasına döner kii, günün sonunda kaybeden biz oluruz. En olumsuz senaryo dahi hükümet-şirket (hisselerin) çekişmesine konu olmasından iyidir.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

7.  Alıntı Originally Posted by syılmaz Yazıyı Oku
    Açıkça kimi hedeflediğini yazsana. Beni kastediyorsun ama yazdığın iftiralarla benim ilgim yok. Açıkça yazdım, yurtdışında çalıştığım için Türkiye'deymiş gibi hareket edemem ama hukuki yollara başvurmayı düşünen ve destek arayan herhangi birinin avukatına vekaletimi de yollarım. Mahkeme ve avukatlık masraflarına da katılırım.

Benim bildiğim bir insan bir şirkete ortaksa, şirketinin menfaatini ve dolayısıyla kendi menfaatini düşünür. Başka bir şirketin ve dolayısıyla başka bir şirketin hissedarlarının menfaatini değil.

Yok dava açarsanız, Şişe'de size itibarını bozduğu için dava açar. Burnunuzdan getirir tarzı ıvır zıvır saçma sapan yazılar yazıp, insanları hakkını aramaması gerektiği konusunda galeyana getiren sensin.

Soda hissedarlarının menfaatine bir şey yazamıyorsun, bari en azından saçmalama.
    Cezaliydim yeni bitti cezam.

Sana gelince, ben yazdiktan sonra kivirdin ve ben yurtdisindayim size destek olurum cart curt yazdin.

En bastan gazliyordun milleti cesitli twitleri buraya yapistirip.

Tekrar ve son kez soyliyeyim, hakkinin yenecegini, yendigini dusunen insan forumda gazlamaz, der ki,

Arkadaslar ben hakkimi yedirmem, kesinlikle dava acacagim. Dava acmak isteyenler de varsa mesaj atsin ortak bir strateji belirleyelim.

Ama sen ne yaptin, gazladin burda eski.mesajlarin duruyor. Ben ustune gelince de, Ama ben yurtdisindayim, topluca bulusalim falan filan. Muhatap da olma benimle

8.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Cezaliydim yeni bitti cezam.

Sana gelince, ben yazdiktan sonra kivirdin ve ben yurtdisindayim size destek olurum cart curt yazdin.

En bastan gazliyordun milleti cesitli twitleri buraya yapistirip.

Tekrar ve son kez soyliyeyim, hakkinin yenecegini, yendigini dusunen insan forumda gazlamaz, der ki,

Arkadaslar ben hakkimi yedirmem, kesinlikle dava acacagim. Dava acmak isteyenler de varsa mesaj atsin ortak bir strateji belirleyelim.

Ama sen ne yaptin, gazladin burda eski.mesajlarin duruyor. Ben ustune gelince de, Ama ben yurtdisindayim, topluca bulusalim falan filan. Muhatap da olma benimle
    Kıvırma yok, eski mesajlarımın hepsi duruyor. Twitter'daki eski mesajlarımda duruyor. Hiçbir şekilde millete dava açın demedim. Bu iş aleyhimize dönerse (dönerse diyorum bak) hakkımı aramak için hukuki yollara başvurmaktan çekinecek halim yok dedim sürekli. Bana gelen özel mesajları da gösterebilirim, mesaj atanlara sabırlı olun önce bir birleşme oranlarını görelim, olay somutlaşsın, hakkımız yeniyorsa elbette gerekeni yaparız diye cevap verdim sürekli.

Mesajlarımın hiç birinde milleti doğrudan gazlama yok, öyle yapıyormuşum gibi o tarafa sürüp ters yöne gazlayan ve şimdide kıvıran sensin.

Sayfa 492/899 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •